Co, jeśli możliwe jest znacznie więcej?

Data/Czas
31 lipca 2020
godz. 18:30 - 20:30

Miejsce - Delfin

Co jeśli możliwe jest znacznie więcej?

DO CZEGO ZAPRASZA ACCESS CONSCIOUSNESS

Jest to zaproszenie do tego, żeby poznać zupełnie inny sposób patrzenia na tę rzeczywistość, na nasze życie, na wszystko, co nas otacza i na to, co się nam przytrafia.

Jest to zaproszenie dla tych, którzy już wiedzą, że nasze myśli, emocje i uczucia nie wystarczają do zrozumienia świata, postępowania innych osób, ale przede wszystkim do zrozumienia samych siebie.

Jest to zaproszenie dla tych, którzy wiedzą, że coś więcej jest możliwe i że można żyć, funkcjonować, tworzyć i być inaczej, tylko nie umieją znaleźć do tego drogi.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które ciągle szukają „tego czegoś w życiu”, swojej prawdy, wiedzenia co jest czym w życiu, co wybierać, za kim podążyć, to jest to zaproszenie właśnie dla Ciebie.

Jeśli nie jesteś pogodzony z taką rzeczywistością, jaka Cię otacza, coś Ci cały czas nie pasuje, coś wydaje się nie tak – to jest to zaproszenie dla Ciebie.

Jeśli pragniesz w pełni opowiedzieć się za własnym życiem…i wykreować je…takim jakie pragniesz – to jest to zaproszenie dla Ciebie.

Co jeśli wystarczy otworzyć się na to, co już wiesz, a udajesz, że nie wiesz i tak naprawdę nigdy sobie na to wiedzenie nie pozwoliłeś? A jeśli wystarczysz Ty sam access_smile Chciałbyś o tym posłuchać?

Na spotkaniu poznasz kilka praktycznych narzędzi, dzięki którym będziesz mógł od razu zacząć zmieniać w życiu to, co Ci nie odpowiada i co Cię uwiera. Wypróbuj je potem i sam sprawdź, czy to działa.

Termin: piątek 31.07.2020 r.

Uczestnictwo 65 PLN

Spotkanie prowadzi Dorota Doris Wysocka – Life Coach ICC, Certyfikowany Facylitator Access Consciousness®, Facylitator Energetycznych Procesów na Ciało, Facylitator Pracy z Ciałem (program: ‘Right Body For You’), Facylitator Wyrażania Siebie – Odkryj Swój Głos i Potencjał (program: ‘Right Voice for You’) oraz Coach Związków i Relacji (program: ‘Right Relationship For You’), bioenergoterapeuta, refleksolog, praktyk Reiki, absolwentka Psychologii Społecznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, mediator rodzinny, absolwentka i praktyk Marketingu (z doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach), a prywatnie szczęśliwa mama dwójki starszych nastolatków oraz współtwórczyni ponad 25-letniego związku.

Liczba miejsc ograniczona, wymagane zapisy.

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin, tel. 510-446-196

Zapraszamy

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...