Uzdrawiająca Ceremonia Dźwięku 432 hz

Data/Czas
9 sierpnia 2020
godz. 18:30 - 20:00

Miejsce - Delfin

Nada Brama – Świat jest Dźwiękiem – Medycyna Wibracyjna zaprasza na Uzdrawiającą Ceremonię Dźwięku, gdzie doświadczysz głębokiej transformacji, uzdrawiania na wielu poziomach jak również znajdziesz przestrzeń na relaks, wyciszenie się i zanurzenie się w sobie.

Zagrają dla Was magiczne instrumenty strojone w 432hz misy kryształowe, harfa kryształowa, gong TamTam, gongi Fen, misy terapeutyczne, bębny szamańskie. kij deszczowy, grzechotki, sansula, tingsze oraz shrutibox. Dźwięki tych instrumentów działają terapeutycznie, harmonizują, oczyszczają i dostrajają do pierwotnych wibracji zdrowia. Podczas Ceremonii usłyszysz także mantry i uzdrawiające pieśni, dodatkowo doświadczysz najwyższej jakości esencji eterycznych, które podwyższają nasze wibracje oraz świadomość.

W trakcie koncertu koncentrujemy się głównie na swoim sercu, ciele i obecności w “Tu i Teraz “, dostrajając się do uzdrawiających częstotliwości. Koncert, to nie tylko czas na relaks, ale także przestrzeń na doświadczanie siebie, swojej wielowymiarowej istoty.
kiedy : 9 sierpnia (niedziela) godz 18:30
gdzie : Delfin Uzdrawianie Naturalne ul. Piotrkowska 1
wstęp : 60 zł
czas : ok 1.5 h

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc proszę o potwierdzenie swojej obecności smsem ( proszę przesłać imię z dopiskiem Ceremonia Dźwięku na nr 510 446 196

Ceremonię poprowadzi :
Camila Vatral – Medicine Women – prekursorka i propagatorka kryształowych dźwięków w Polsce. Pieśniarka, Malarka, Nauczycielka Vedic Art, Uzdrowicielka Rekonektywna, Artystka Intuicyjna. Pracuje z ciałem, tańcem, dźwiękiem, aromaterapią, masażami, ziołami i roślinami mocy. Swoją podróż z kryształowymi misami rozpoczęłam w 2012 roku do tej pory zagrała ponad 700 koncertów w Polsce i zagranicą. Prowadzi autorskie warsztaty, masaże oraz Ceremonie z Dźwiękiem.
Więcej info na stronach:
www.krysztalowyportal.p

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...