Agnieszka Szajdewig

Konsultacje psychobiologiczne (Totalna Biologia) – Agnieszka Szajdewig

Z wykształcenia filolog, ukończyłam język biznesu, pracowałam w turystyce, prowadziłam własną działalność gospodarczą. Od wielu lat interesuję się tematem zdrowia i rozwojem osobistym. Uczestniczyłam w wielu kursach dotyczących zarówno diety jak i rozwoju osobistego.

Ukończyłam Studia Podyplomowe Psychobiologia Zdrowia we Wrocławiu i zdobyłam tytuł Certyfikowanego Konsultanta Psychobiologii Zdrowia. Brałam udział w kursie Recall Healing® i wielu innych o podobnej tematyce. Ponadto mam uprawnienia do świecowania i konchowania uszu, stawiania baniek, wykonywania sesji Bars, Soul Body Fusion, pracuję z Dwupunktem, na co dzień korzystam też z metody Silvy.

Prowadzę Centrum Terapii Naturalnych Delfin w Opolu, gdzie wraz z całą kadrą doświadczonych terapeutów dbamy o Wasze zdrowie psychiczne i fizyczne.

 

Zapraszam na:

konsultacje psychobiologiczne. (Totalna Biologia)
Sesja Bars
Świecowanie i konchowanie uszu

 

Konsultacje psychobiologiczne

Psychobiologia  Zdrowia  jest psychologicznym spojrzeniem na biologię emocji, których doświadczamy i które zapisują się w naszym ciele, manifestując się somatycznie. Pozwala poznać emocje, kryjące się za np. zwykłym bólem żołądka, zapaleniem ucha, nadwagą,  czy zawrotami głowy.

Psychobiologia udowadnia, że każda emocja wpływa na biologię organizmu, generując adekwatną reakcję ciała. Jest metodą przywracającą uważność, która jest  kluczem do naszego zdrowia. Objawy somatyczne pozostają w ścisłym związku z głębokim emocjonalnym konfliktem wewnętrznym. Z psychobiologicznego punktu widzenia każda choroba jest odpowiedzią na przeciążenie psychiczne z powodu stresu i braku zasobów do rozwiązania problemu.

Pomagam dotrzeć do emocji, które zaprogramowały chorobę i zrozumieć ją, co jest bezcenne  w procesie zdrowienia.

Konsultacja z klientem polega na rozmowie i  pracy z emocjami, drzewem genealogicznym, cyklami pamięciowymi, analizie okresu plan-cel. Ta indywidualna i pełna empatii praca z drugim człowiekiem pozwala uwolnić się od obciążeń, wprowadzić uważność i zmianę tak, by żyć w pełni Swoim życiem.

To niesamowita podróż w głąb siebie, na którą serdecznie zapraszam.

Cena konsultacji w gabinecie lub online (60 min.) – 100 zł.

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin   tel. 510 446 196

Zapraszamy!