O nas

Medycyna naturalna w Opolu otworzyła się na różnorodność usług i propozycji wraz z powstaniem naszego centrum w 1990 roku. Miejsce to, kiedyś jedno z nielicznych, dziś jest jednym z wielu w kraju. W centrum Delfin, bogatsi o wieloletnie doświadczenie, organizujemy sesje terapeutyczne, kursy, spotkania, jednym słowem POMAGAMY. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług medycyny naturalnej (świecowanie i konchowanie uszu, stawianie baniek, bioenergoterapia, refleksologia stóp, hirudoterapia, irydologia,), Medycyny Chińskiej, a także poradnictwo psychobiologiczne. W naszej ofercie nie zabrakło również masaży, które tak pozytywnie wpływają nie tylko na nasze ciało, ale również psychikę. Dzięki stosowaniu suplementów i urządzeń terapeutycznych poszerzamy nasze możliwości wspomagając terapie naturalne o  najnowsze odkrycia naukowe i technologiczne.

HISTORIA

TAO – Centrum Doskonalenia Siebie
(1990, Opole, róg Pl. Sebastiana i J. Łangowskiego);
Centrum Wiedzy i Działań Niekonwencjonalnych
(1992 – 1995, Opole, ul. Plebiscytowa 5);
Centrum Wiedzy i Działań Komplementarnych „Delfin”
(1996 – 1997, Opole, ul. Malczewskiego 2);
Centrum Wspomagania i Pracy z Energią „Delfin”
(1998 – 1999, Opole, ul. Malczewskiego 2);
Dom Uzdrawiacza „Delfin”
(2000 – 2002, Opole, ul. Malczewskiego 2)
DELFIN UZDRAWIANIE NATURALNE
(2003 – 2009, Opole, ul. Krakowska 31/2)
DELFIN UZDRAWIANIE NATURALNE
(od 2009, do teraz Opole, ul. Piotrkowska 1)
CENTRUM TERAPII NATURALNYCH DELFIN
(od II 2020, Opole, ul. Piotrkowska 1)

 

Dzisiejsze czasy, w wyniku dużego tempa życia, stresu powodują wzrost ilości chorób o podłożu psychosomatycznym. Korzystając z możliwości, które dają nam usługi Centrum Terapii Naturalnych Delfin możemy odzyskać równowagę psychiczną, odbudować nasze zdrowie i lepsze samopoczucie oraz nabrać sił do dalszej samorealizacji i spełnienia.

Przez lata istnienia naszego centrum zmienialiśmy jego lokalizację zachowując i powiększając zespół terapeutów. Zespół osób, poszerzających swoją wiedzę, kształcących się i przekazujących nowe metody naturoterapii potrzebującym. Uczestniczyliśmy w kursach i szkoleniach w kraju i za granicą, potem zapraszając licznych wykładowców aby uczyli u nas w Opolu. Terapeuci i wykładowcy, którzy są stale do dyspozycji lub gościnnie z nami współpracują, zajmują się medycyną niekonwencjonalną od wielu lat i mogą swoje działania poprzeć wieloletnim doświadczeniem. Do naszego zespołu zapraszamy również i nowe osoby, które wnoszą świeżość i nowe pomysły do holistycznego podejścia naszego centrum. Szkolimy jednak nie tylko ich, nasza oferta dla klientów, wzbogacona o liczne kursy samorozwoju sprawia, że WY SAMI możecie zacząć sobie pomagać nawet w najcięższych chwilach.

Holistyczne – całościowe podejście do procesu zdrowienia, poszukuje przyczyn i źródeł niedomagań koncentrując się i  na zdrowiu fizycznym, psychicznym i duchowym. W naszej działalności preferujemy indywidualne podejście do klienta, rzetelną informację i praktyczne wykorzystanie tego co dała nam Matka Natura. Nasze ogromne doświadczenie pokazuje nam, że TO DZIAŁA, a coraz to nowsze odkrycia naukowe oraz zadowoleni, pełni sił klienci potwierdzają skuteczność tego, co robimy już od wielu lat.

DELFIN – nazwa centrum wiąże się z esencją, stworzoną przy pomocy delfinów morskich żyjących na wolności, której z początkiem lat 90-tych używano do energetycznego uzdrowienia zdegradowanego środowiska – wody i ziemi. Delfiny, to wspaniałe, inteligentne zwierzęta świadome samych siebie oraz istot współżyjących. Są bardzo społecznymi i pomocnymi stworzeniami, które są naszą inspiracją do działania.

 

Zapraszamy

KONTAKT:

DELFIN Centrum Terapii Naturalnych
45-304 Opole
ul. Piotrkowska 1
tel.: 510 446 196

e-mail: biuro@delfin.opole.pl

Nr konta:

DELFIN – Bogdan Kurys
49 1140 2004 0000 3902 7823 9369
NIP 7491460802

Godziny otwarcia:

Rejestracja i informacja: od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:00
Zabiegi i usługi: od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 19:00.

Lokalizacja naszego ośrodka w mapach Google