O nas

Medycyna naturalna w Opolu otworzyła się na różnorodność usług i propozycji wraz z powstaniem naszego ośrodka w 1990 roku. Ośrodek ten, kiedyś jeden z nielicznych, dziś jest jednym z wielu w kraju. W ośrodku Delfin, bogatsi o wieloletnie doświadczenie, organizujemy sesje terapeutyczne, kursy, spotkania, jednym słowem POMAGAMY. Obecnie w naszym ośrodku oferujemy szeroki zakres usług medycyny naturalnej, a także poradnictwo psychologiczne oraz psychodietetyczne. W naszej ofercie nie zabrakło również masażu, który tak pozytywnie wpływa nie tylko na nasze ciało, ale również psychikę. Dzięki stosowaniu suplementów i urządzeń terapeutycznych poszerzamy nasze możliwości wspomagając terapie naturalne o  najnowsze odkrycia naukowe i technologiczne.

HISTORIA OŚRODKA

TAO – Centrum Doskonalenia Siebie
(1990, Opole, róg Pl. Sebastiana i J. Łangowskiego);
Centrum Wiedzy i Działań Niekonwencjonalnych
(1992 – 1995, Opole, ul. Plebiscytowa 5);
Centrum Wiedzy i Działań Komplementarnych „Delfin”
(1996 – 1997, Opole, ul. Malczewskiego 2);
Centrum Wspomagania i Pracy z Energią „Delfin”
(1998 – 1999, Opole, ul. Malczewskiego 2);
Dom Uzdrawiacza „Delfin”
(2000 – 2002, Opole, ul. Malczewskiego 2)
DELFIN UZDRAWIANIE NATURALNE
(2003 – 2009, Opole, ul. Krakowska 31/2)
DELFIN UZDRAWIANIE NATURALNE
(od 2009, do teraz Opole, ul. Piotrkowska 1)
CENTRUM TERAPII NATURALNYCH
(od II 2020, Opole, ul. Piotrkowska 1)

 

Dzisiejsze czasy, w wyniku dużego tempa życia, stresu powodują wzrost ilości chorób o podłożu psychosomatycznym. Korzystając z możliwości, które dają nam usługi ośrodka Delfin możemy odzyskać równowagę psychiczną, odbudować nasze zdrowie i lepsze samopoczucie oraz nabrać sił do dalszej samorealizacji i spełnienia.

Przez lata istnienia ośrodka Delfin zmienialiśmy jego lokalizację zachowując nasz zespół. Zespół osób, poszerzających swoją wiedzę, kształcących się i przekazujących nowe metody naturoterapii potrzebującym. Uczestniczyliśmy w kursach i szkoleniach w kraju i za granicą, potem zapraszając licznych wykładowców aby uczyli u nas w Opolu. Do naszego zespołu zapraszamy również i nowe osoby, które wnoszą świeżość i nowe pomysły do holistycznego podejścia naszego ośrodka. Szkolimy jednak nie tylko ich. Nasza oferta dla klientów, wzbogacona o liczne kursy samorozwoju sprawia, że WY SAMI możecie zacząć sobie pomagać nawet w najcięższych chwilach.

W naszej działalności preferujemy indywidualne podejście do Klienta, rzetelną informację i praktyczne wykorzystanie tego co dała nam Matka Natura. Nasze ogromne doświadczenie pokazuje nam, że TO DZIAŁA, a coraz to nowsze odkrycia naukowe oraz zadowoleni, pełni sił klienci potwierdzają skuteczność tego, co robimy już od wielu lat.

DELFIN – nazwa centrum wiąże się z esencją, stworzoną przy pomocy delfinów morskich żyjących na wolności, której z początkiem lat 90-tych używano do energetycznego uzdrowienia zdegradowanego środowiska – wody i ziemi. Delfiny, to wspaniałe, inteligentne zwierzęta świadome samych siebie oraz istot współżyjących. Są bardzo społecznymi i pomocnymi stworzeniami, które są naszą inspiracją do działania.

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin, tel. 510-446-196

Zapraszamy