Terapeuci

Terapeuci i wykładowcy, którzy współpracują z Centrum Terapii Naturalnych Delfin, są stale do dyspozycji lub bywają w Opolu jedynie gościnnie. Od lat zajmują się medycyną niekonwencjonalną i innymi naukami, które mają na celu niesienie pomocy innym. Mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem oraz wieloma uśmiechniętymi twarzami zadowolonych klientów.

Agnieszka Szajdewig – Certyfikowana konsultantka Psychobiologii, Praktyk terapii naturalnych i Access Bars

Prowadzi Centrum Terapii Naturalnych Delfin w Opolu, gdzie wraz z całą kadrą doświadczonych i wykfalifikowanych terapeutów dba o Wasze zdrowie psychiczne i fizyczne.

Certyfikowany Konsultant Psychobiologii Zdrowia, ukończyła również kurs Recall Healing® poziom 1-3 oraz wiele innych o podobnej tematyce. Ponadto ma uprawnienia do świecowania i konchowania uszu, stawiania baniek, wykonywania sesji Bars, Soul Body Fusion. Pracuje z Dwupunktem, a na co dzień korzysta też z metody Silvy.

Zaprasza na:

 

Andrzej Kubicki – bioenergoterapeuta, mistrz Reiki, kręgarz

W swojej pracy wykorzystuje wiedzę starożytnej medycyny indyjskiej i chińskiej. Terapię dostosował jednak do potrzeb współczesnego człowieka Zachodu, który doświadcza nieustannego stresu, prowadzi „siedzący“ tryb życia i niezdrowo się odżywia. Pomaga ludziom za pomocą „punktowej terapii manualnej“, czyli połączenia akupresury, shiatsu, masażu klasycznego, bioterapii oraz Reiki.

Zaprasza do skorzystania z usług: 

 

Arun Kumar Singh – terapeuta ajurwedyjski

Pochodzi z Indii, ze świętego miasta – Varanasi. Otoczenie przesycone wartościami indyjskiej kultury zainspirowało go do poszukiwania życia w harmonii ze sobą, światem duchowym i materialnym.

Zainteresował się terapiami ajurwedyjskimi jeszcze w dzieciństwie. Oleje, masaże, zioła to nieodłączna cześć kultury, w której został wychowany. Wykonywanie masaży, czy to w celu relaksacyjnym, czy leczniczym wykonuje z niezwykłą starannością i profesjonalizmem.

Zaprasza do zapoznania się z ofertą

 

dr Choijo Enhke – Enhke Choijo, irydolog, lekarz medycyny wschodniej

Enhke Choijo ukończyła studia na Mongolskiej Akademii Nauk Medycznych. Jej specjalizacja to tradycyjna medycyna wschodnia i akupunktura. W swojej praktyce lekarskiej łączy medycynę konwencjonalną z wiedzą tradycyjnej medycyny wschodniej. W Polsce praktykuje od 2003 roku.

Wizyta u pani Enhke Choijo obejmuje wywiad oraz badanie irydologiczne, czyli ocenę stanu zdrowia na podstawie badania tęczówki oka.

Zaprasza na:

 

 

Ewa Izydorczyk – licencjonowana hirudoterapeutka i masażystka

Ukończyła wiele profesjonalnych kursów, między innymi kurs hirudoterapeuty (posiada licencję hirudoterapeuty), kurs masażu I II III stopnia, polinezyjskiego masażu Ma-uri, kurs akupresury i refleksoterapii stóp.

Zaprasza na:

 

Paweł Szulc – Naturoterapeuta, Certyfikowany Facylitator Recall Healing®

Terapeuta, od kilkunastu lat w medycynie naturalnej, pracuje Vega Testem, udziela konsultacji Recall Healing, Totalnej Biologii.

Uzyskał tytuł Mistrza w zawodzie Naturopata, ukończył certyfikowany kurs testowania za pomocą elektropunktury metodą Vegatest. Posiada rónież Certyfikat Recall Healing, uprawniający do prowadzenia terapii RECALL HEALING I TOTALNEJ BIOLOGII, oraz Certyfikat Facylitatora Recall Healing. Ukończył ponadto 4 stopnie kursu NFSH UK Healing Development.

Zaprasza na:

Katarzyna Urbaniak – Naturoterapeutka, praktyk Medycyny Chińskiej

Pani Katarzyna Urbaniak zajmuje się diagnostyką poprzez biorezonans F-Scan, a także Klawiterapią (Nail Tapping).

Jest absolwentką Polskiego Centrum Szkoleniowego w zakresie terapii naturalnych „Radius”, zawód bioenergoterapeuty potwierdzony zdanym egzaminem czeladniczym w Izbie Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.
Jest czeladnikiem w zawodzie bioenergoterapeuta, dyplomowana: naturoterapeutka, klawiterapeutka, igłoterapeutka, certyfikowany mistrz naturoterapii, oraz specjalistka w zakresie biorezonansu i informoterapii (elektroakupunktura obrazowa metodami Volla, Vega Test, F-SCAN).

Zaprasza na:

Magdalena Tatar – Naturoterapeutka, Bioenergoterapeutka

Zdolności bioenergoterapii odziedziczyła po Ojcu i Prababce. Wyczytała, że dziedziczone zdolności po przodkach mogą być w tym przypadku bardzo silne.

Ukończyła 2,5 letnie Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia we Wrocławiu, zdała przed Państwową Komisją Egzaminacyjną egzamin praktyczny i uzyskała tytuł czeladnika w zawodzie bioenergoterapeuty. W swojej pracy łączy typowe narzędzia bioenergoterapeutyczne – odbiera energię za pomocą kolorów- z intuicją – wyczuwa nastroje i blokady mentalne i psychiczne.

Zaprasza na:

Izabela Pęzioł – Naturoterapeutka

Izabela Pęzioł Delfin OpoleNaturoterapeutka, posiada wykształcenie medyczne, z zawodu jest pielęgniarką, z długoletnim doświadczeniem w obu tych dziedzinach.

Jest absolwentką Akademii Terapii Naturalnych we Wrocławiu na kierunku – Terapie Naturalne. Ukończyła także kursy i szkolenia potwierdzone certyfikatami oraz brała udział w seminariach z zakresu medycyny alternatywnej.
Jej misją jest promowanie zdrowego trybu życia – zgodnego z prawami natury i z samą naturą człowieka.”

Zaprasza na:

Wiesława Bakaj – Diagnosta i nauczyciel metody Dwupunktu czyli Matrycy Energetycznej

Wiesława Bakaj Delfin OpoleJako jedna z pierwszych w Polsce ukończyła wszystkie seminaria Matrycy Energetycznej u dr Richarda Bartletta. (patrz Certyfikaty z Matrycy Energetycznej u dr Richarda Bartletta).
Od kilku lat prowadzi warsztaty kreowania rzeczywistości, pracy z informacją, rozpoznawaniem blokujących programów. Jej opinia na temat chorób – choroby to tylko programy, które można wykasować, odpowiednio pracując, ale nikt nie wykona za nas tej pracy. Sami musimy się z tym uporać. Jest wieloletnim terapeutą w zakresie refleksologii twarzy, terapii czaszkowo-krzyżowej, masaży energetycznych, bioterapii metodą Zdenko Domancica, klawiterapii.

Zaprasza na:

Marek Kubenka – Bioenergoterapeuta, praktyk Touch For Health

Marek Kubenka

Nazywam się Marek Kubenka. Od ponad 20 lat jestem bioenergoterapeutą, a od 15 lat zajmuję się terapią Touch For Health – Dotyk dla zdrowia.

Przy wykonywaniu zabiegu oprócz technik bioenergoterapii, wykonuję asymetrię ciała, testy kinezjologiczne, masaż przyczepów mięśni, masaż strefy neurolimfatycznej oraz strefy neuronaczyniowej.

Wykonuję również masaż meridianów (południków). Przy ciężkich schorzeniach częściowo używam technik Medycyny Chińskiej oraz tzw. zabiegów neurobiologicznych. Po za tym od ponad 30 lat zajmuję się Sztukami Walk Wschodu takimi jak Wing Chun Kuen oraz Tai-Chi.

Mariusz Ślęzak  – radiesteta

Mariusz Slezak

Mariusz Ślęzak

Praktykę i szlify zawodowe jako radiesteta i terapeuta zdobywał od lat dziewięćdziesiątych we Wrocławskim Stowarzyszeniu Radiestetów i Bioenergoterapeutów. Oprócz tematów dotyczących radiestezji zajął się biorezonansem – medycyną XXI wieku. Ukończył kursy: Volla, Vega Test oraz Informoterapii i Informodiagnostyki.

Radiesteta pomaga zlokalizować miejsca pod budowę studni czy wyznaczania przebiegu szkodliwych dla zdrowia stref geoatycznych, żył wodnych w naszym bezpośrednim środowisku (mieszkaniu, domu czy biurze). Radiestezja jest dzisiaj uznawana i zaliczana do kategorii rzemiosła. Radiesteci mają swoje cechy oraz zdobywają uprawnienia czeladnicze czy mistrzowskie.

 

 

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin, tel. 510-446-196

Zapraszamy