Terapeuci

Terapeuci i wykładowcy, którzy współpracują z Centrum Terapii Naturalnych Delfin, są stale do dyspozycji lub bywają w Opolu jedynie gościnnie. Od lat zajmują się medycyną niekonwencjonalną i innymi naukami, które mają na celu niesienie pomocy innym. Mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem oraz wieloma uśmiechniętymi twarzami zadowolonych klientów.

Agnieszka Szajdewig – Certyfikowana konsultantka Psychobiologii, Praktyk terapii naturalnych i Access Bars

Prowadzi Centrum Terapii Naturalnych Delfin w Opolu, gdzie wraz z całą kadrą doświadczonych i wykfalifikowanych terapeutów dba o Wasze zdrowie psychiczne i fizyczne.

Certyfikowany Konsultant Psychobiologii Zdrowia, ukończyła również kurs Recall Healing® poziom 1-3 oraz wiele innych o podobnej tematyce. Ponadto ma uprawnienia do świecowania i konchowania uszu, stawiania baniek, wykonywania sesji Bars, Soul Body Fusion. Pracuje z Dwupunktem, a na co dzień korzysta też z metody Silvy.

Zaprasza na:

 

Andrzej Kubicki – bioenergoterapeuta, mistrz Reiki, kręgarz

W swojej pracy wykorzystuje wiedzę starożytnej medycyny indyjskiej i chińskiej. Terapię dostosował jednak do potrzeb współczesnego człowieka Zachodu, który doświadcza nieustannego stresu, prowadzi „siedzący“ tryb życia i niezdrowo się odżywia. Pomaga ludziom za pomocą „punktowej terapii manualnej“, czyli połączenia akupresury, shiatsu, masażu klasycznego, bioterapii oraz Reiki.

Zaprasza do skorzystania z usług: 

 

Arun Kumar Singh – terapeuta ajurwedyjski

Pochodzi z Indii, ze świętego miasta – Varanasi. Otoczenie przesycone wartościami indyjskiej kultury zainspirowało go do poszukiwania życia w harmonii ze sobą, światem duchowym i materialnym.

Zainteresował się terapiami ajurwedyjskimi jeszcze w dzieciństwie. Oleje, masaże, zioła to nieodłączna cześć kultury, w której został wychowany. Wykonywanie masaży, czy to w celu relaksacyjnym, czy leczniczym wykonuje z niezwykłą starannością i profesjonalizmem.

Zaprasza do zapoznania się z ofertą

 

dr Choijo Enhke – Enhke Choijo, irydolog, lekarz medycyny wschodniej

Enhke Choijo ukończyła studia na Mongolskiej Akademii Nauk Medycznych. Jej specjalizacja to tradycyjna medycyna wschodnia i akupunktura. W swojej praktyce lekarskiej łączy medycynę konwencjonalną z wiedzą tradycyjnej medycyny wschodniej. W Polsce praktykuje od 2003 roku.

Wizyta u pani Enhke Choijo obejmuje wywiad oraz badanie irydologiczne, czyli ocenę stanu zdrowia na podstawie badania tęczówki oka.

Zaprasza na:

 

 

Ewa Izydorczyk – licencjonowana hirudoterapeutka i masażystka

Ukończyła wiele profesjonalnych kursów, między innymi kurs hirudoterapeuty (posiada licencję hirudoterapeuty), kurs masażu I II III stopnia, polinezyjskiego masażu Ma-uri, kurs akupresury i refleksoterapii stóp.

Zaprasza na:

 

Paweł Szulc – Naturoterapeuta, Certyfikowany Facylitator Recall Healing®

Terapeuta, od kilkunastu lat w medycynie naturalnej, pracuje Vega Testem, udziela konsultacji Recall Healing, Totalnej Biologii.

Uzyskał tytuł Mistrza w zawodzie Naturopata, ukończył certyfikowany kurs testowania za pomocą elektropunktury metodą Vegatest. Posiada rónież Certyfikat Recall Healing, uprawniający do prowadzenia terapii RECALL HEALING I TOTALNEJ BIOLOGII, oraz Certyfikat Facylitatora Recall Healing. Ukończył ponadto 4 stopnie kursu NFSH UK Healing Development.

Zaprasza na:

Katarzyna Urbaniak – Naturoterapeutka, praktyk Medycyny Chińskiej

Pani Katarzyna Urbaniak zajmuje się diagnostyką poprzez biorezonans F-Scan, a także Klawiterapią (Nail Tapping).

Jest absolwentką Polskiego Centrum Szkoleniowego w zakresie terapii naturalnych „Radius”, zawód bioenergoterapeuty potwierdzony zdanym egzaminem czeladniczym w Izbie Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.
Jest czeladnikiem w zawodzie bioenergoterapeuta, dyplomowana: naturoterapeutka, klawiterapeutka, igłoterapeutka, certyfikowany mistrz naturoterapii, oraz specjalistka w zakresie biorezonansu i informoterapii (elektroakupunktura obrazowa metodami Volla, Vega Test, F-SCAN).

Zaprasza na:

Magdalena Tatar – Naturoterapeutka, Bioenergoterapeutka

Zdolności bioenergoterapii odziedziczyła po Ojcu i Prababce. Wyczytała, że dziedziczone zdolności po przodkach mogą być w tym przypadku bardzo silne.

Ukończyła 2,5 letnie Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia we Wrocławiu, zdała przed Państwową Komisją Egzaminacyjną egzamin praktyczny i uzyskała tytuł czeladnika w zawodzie bioenergoterapeuty. W swojej pracy łączy typowe narzędzia bioenergoterapeutyczne – odbiera energię za pomocą kolorów- z intuicją – wyczuwa nastroje i blokady mentalne i psychiczne.

Zaprasza na:

Izabela Pęzioł – Naturoterapeutka

Izabela Pęzioł Delfin OpoleNaturoterapeutka, posiada wykształcenie medyczne, z zawodu jest pielęgniarką, z długoletnim doświadczeniem w obu tych dziedzinach.

Jest absolwentką Akademii Terapii Naturalnych we Wrocławiu na kierunku – Terapie Naturalne. Ukończyła także kursy i szkolenia potwierdzone certyfikatami oraz brała udział w seminariach z zakresu medycyny alternatywnej.
Jej misją jest promowanie zdrowego trybu życia – zgodnego z prawami natury i z samą naturą człowieka.”

Zaprasza na:

Wiesława Bakaj – Diagnosta i nauczyciel metody Dwupunktu czyli Matrycy Energetycznej

Wiesława Bakaj Delfin OpoleJako jedna z pierwszych w Polsce ukończyła wszystkie seminaria Matrycy Energetycznej u dr Richarda Bartletta. (patrz Certyfikaty z Matrycy Energetycznej u dr Richarda Bartletta).
Od kilku lat prowadzi warsztaty kreowania rzeczywistości, pracy z informacją, rozpoznawaniem blokujących programów. Jej opinia na temat chorób – choroby to tylko programy, które można wykasować, odpowiednio pracując, ale nikt nie wykona za nas tej pracy. Sami musimy się z tym uporać. Jest wieloletnim terapeutą w zakresie refleksologii twarzy, terapii czaszkowo-krzyżowej, masaży energetycznych, bioterapii metodą Zdenko Domancica, klawiterapii.

Zaprasza na:

Mariusz Ślęzak  – radiesteta

Mariusz Slezak

Mariusz Ślęzak

Praktykę i szlify zawodowe jako radiesteta i terapeuta zdobywał od lat dziewięćdziesiątych we Wrocławskim Stowarzyszeniu Radiestetów i Bioenergoterapeutów. Oprócz tematów dotyczących radiestezji zajął się biorezonansem – medycyną XXI wieku. Ukończył kursy: Volla, Vega Test oraz Informoterapii i Informodiagnostyki.

Radiesteta pomaga zlokalizować miejsca pod budowę studni czy wyznaczania przebiegu szkodliwych dla zdrowia stref geoatycznych, żył wodnych w naszym bezpośrednim środowisku (mieszkaniu, domu czy biurze). Radiestezja jest dzisiaj uznawana i zaliczana do kategorii rzemiosła. Radiesteci mają swoje cechy oraz zdobywają uprawnienia czeladnicze czy mistrzowskie.

 

 

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin, tel. 510-446-196

Zapraszamy