Terapeuci

Dbamy o to, aby nasz zespół stanowili terapeuci najwyższej klasy, którzy potrafią z empatią przyjąć każdego klienta i holistycznie spojrzeć na problem, z którym do nas przychodzi. Staramy się dotrzeć do przyczyny powstawania dolegliwości, korzystając z tradycyjnych i sprawdzonych metod wspomagania zdrowia. Jednocześnie stale podnosimy swoje kwalifikacje oraz szukamy nowych sposobów i dróg do rozwiązywania problemów naszych klientów.

Nasi terapeuci:

 

Agnieszka Szajdewig – Certyfikowana konsultantka Psychobiologii, Praktyk terapii naturalnych i Access Bars

Prowadzi Centrum Terapii Naturalnych Delfin w Opolu, gdzie wraz z całą kadrą doświadczonych i wykfalifikowanych terapeutów dba o Wasze zdrowie psychiczne i fizyczne.

Certyfikowany Konsultant Psychobiologii Zdrowia, ukończyła również kurs Recall Healing® poziom 1-3 oraz wiele innych o podobnej tematyce. Ponadto ma uprawnienia do świecowania i konchowania uszu, stawiania baniek, wykonywania sesji Bars, Soul Body Fusion. Pracuje z Dwupunktem, a na co dzień korzysta też z metody Silvy.

Zaprasza na:

Andrzej Kubicki – bioenergoterapeuta, mistrz Reiki, kręgarz

W swojej pracy wykorzystuje wiedzę starożytnej medycyny indyjskiej i chińskiej. Terapię dostosował jednak do potrzeb współczesnego człowieka Zachodu, który doświadcza nieustannego stresu, prowadzi „siedzący“ tryb życia i niezdrowo się odżywia. Pomaga ludziom za pomocą „punktowej terapii manualnej“, czyli połączenia akupresury, shiatsu, masażu klasycznego, bioterapii oraz Reiki.

Zaprasza do skorzystania z usług: 

dr Choijo Enhke – Enhke Choijo, irydolog, lekarz medycyny wschodniej

Enhke Choijo ukończyła studia na Mongolskiej Akademii Nauk Medycznych. Jej specjalizacja to tradycyjna medycyna wschodnia i akupunktura. W swojej praktyce lekarskiej łączy medycynę konwencjonalną z wiedzą tradycyjnej medycyny wschodniej. W Polsce praktykuje od 2003 roku.

Wizyta u pani Enhke Choijo obejmuje wywiad oraz badanie irydologiczne, czyli ocenę stanu zdrowia na podstawie badania tęczówki oka.

Zaprasza na:

Anna Fijołek – trener metody EFT, Konsultant Psychobiologii Zdrowia

Ukończyła roczny kurs u Romualda Kosznika uzyskując certyfikat Młodszego Konsultanta Totalnej Biologii, Akademię Psychobiologii Vedica u Marzanny Radziszewskiej-Konopka, kurs Recall Healing poziom I-III, oraz studia podyplomowe Psychobiologia Zdrowia zdobywając tytuł Certyfikowanego Konsultanta Zdrowia. W styczniu 2021 roku ukończyła kurs trenerski metody EFT oraz Cellular EFT

Zaprasza na:

Arun Kumar Singh Delfin Opole

Arun Kumar Singh – terapeuta ajurwedyjski

Pochodzi z Indii, ze świętego miasta – Varanasi. Otoczenie przesycone wartościami indyjskiej kultury zainspirowało go do poszukiwania życia w harmonii ze sobą, światem duchowym i materialnym.

Zainteresował się terapiami ajurwedyjskimi jeszcze w dzieciństwie. Oleje, masaże, zioła to nieodłączna cześć kultury, w której został wychowany. Wykonywanie masaży, czy to w celu relaksacyjnym, czy leczniczym wykonuje z niezwykłą starannością i profesjonalizmem.

Zaprasza do zapoznania się z ofertą

Ewa Izydorczyk – licencjonowana hirudoterapeutka i masażystka

Ukończyła wiele profesjonalnych kursów, między innymi kurs hirudoterapeuty (posiada licencję hirudoterapeuty), kurs masażu I II III stopnia, polinezyjskiego masażu Ma-uri, kurs akupresury i refleksoterapii stóp.

Zaprasza na:

Paweł Szulc – Naturoterapeuta, Certyfikowany Facylitator Recall Healing®

Terapeuta, od kilkunastu lat w medycynie naturalnej, pracuje Vega Testem, udziela konsultacji Recall Healing, Totalnej Biologii.

Uzyskał tytuł Mistrza w zawodzie Naturopata, ukończył certyfikowany kurs testowania za pomocą elektropunktury metodą Vegatest. Posiada rónież Certyfikat Recall Healing, uprawniający do prowadzenia terapii RECALL HEALING I TOTALNEJ BIOLOGII, oraz Certyfikat Facylitatora Recall Healing. Ukończył ponadto 4 stopnie kursu NFSH UK Healing Development.

Zaprasza na:

Katarzyna Urbaniak – Naturoterapeutka, praktyk Medycyny Chińskiej

Pani Katarzyna Urbaniak zajmuje się diagnostyką poprzez biorezonans F-Scan, a także Klawiterapią (Nail Tapping).

Jest absolwentką Polskiego Centrum Szkoleniowego w zakresie terapii naturalnych „Radius”, zawód bioenergoterapeuty potwierdzony zdanym egzaminem czeladniczym w Izbie Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.
Jest czeladnikiem w zawodzie bioenergoterapeuta, dyplomowana: naturoterapeutka, klawiterapeutka, igłoterapeutka, certyfikowany mistrz naturoterapii, oraz specjalistka w zakresie biorezonansu i informoterapii (elektroakupunktura obrazowa metodami Volla, Vega Test, F-SCAN).

Zaprasza na:

Magdalena Tatar – Naturoterapeutka, Bioenergoterapeutka

Zdolności bioenergoterapii odziedziczyła po Ojcu i Prababce. Wyczytała, że dziedziczone zdolności po przodkach mogą być w tym przypadku bardzo silne.

Ukończyła 2,5 letnie Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia we Wrocławiu, zdała przed Państwową Komisją Egzaminacyjną egzamin praktyczny i uzyskała tytuł czeladnika w zawodzie bioenergoterapeuty. W swojej pracy łączy typowe narzędzia bioenergoterapeutyczne – odbiera energię za pomocą kolorów- z intuicją – wyczuwa nastroje i blokady mentalne i psychiczne.

Zaprasza na:

Mariusz Slezak

Mariusz Ślęzak

Mariusz Ślęzak  – radiesteta

Praktykę i szlify zawodowe jako radiesteta i terapeuta zdobywał od lat dziewięćdziesiątych we Wrocławskim Stowarzyszeniu Radiestetów i Bioenergoterapeutów. Oprócz tematów dotyczących radiestezji zajął się biorezonansem – medycyną XXI wieku. Ukończył kursy: Volla, Vega Test oraz Informoterapii i Informodiagnostyki.

Radiesteta pomaga zlokalizować miejsca pod budowę studni czy wyznaczania przebiegu szkodliwych dla zdrowia stref geoatycznych, żył wodnych w naszym bezpośrednim środowisku (mieszkaniu, domu czy biurze). Radiestezja jest dzisiaj uznawana i zaliczana do kategorii rzemiosła. Radiesteci mają swoje cechy oraz zdobywają uprawnienia czeladnicze czy mistrzowskie.

 

Terapeuci są dostępni po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Kontakt w celu rezerwacji wizyty:
Centrum Terapii Naturalnych Delfin Opole, tel. 510446196

Zapraszamy!

 

  • Informujemy, iż każdy terapeuta świadczący usługi w Centrum Terapii Naturalnych Delfin, wykonuje usługi we własnym imieniu i na własny rachunek. Opłaty pobierane są według cennika danego terapeuty lub prowadzącego spotkanie/zajęcia w zależności od rodzaju usługi. Klient za wykonaną usługę rozlicza się bezpośrednio z terapeutą.
    Prosimy o zapoznanie się z regulaminem obowiązującym w Centrum Terapii Naturalnych Delfin.

Aktualne informacje znajdziesz również na naszym profilu Facebook