Terapeuci

Terapeuci i wykładowcy, którzy współpracują z Centrum Terapii Naturalnych Delfin, są stale do dyspozycji lub bywają w Opolu jedynie gościnnie. Od lat zajmują się medycyną niekonwencjonalną i innymi naukami, które mają na celu niesienie pomocy innym. Mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem oraz wieloma uśmiechniętymi twarzami zadowolonych klientów.

Agnieszka Szajdewig – Certyfikowana konsultantka Psychobiologii, Praktyk terapii naturalnych i Access Bars

Prowadzi Centrum Terapii Naturalnych Delfin w Opolu, gdzie wraz z całą kadrą doświadczonych i wykfalifikowanych terapeutów dba o Wasze zdrowie psychiczne i fizyczne.

Certyfikowany Konsultant Psychobiologii Zdrowia, brała również udział w kursie Recall Healing® i wielu innych o podobnej tematyce. Ponadto ma uprawnienia do świecowania i konchowania uszu, stawiania baniek, wykonywania sesji Bars, Soul Body Fusion. Pracuję z Dwupunktem, a na co dzień korzysta też z metody Silvy.

Zaprasza na:

 

Andrzej Kubicki – bioenergoterapeuta, mistrz Reiki, kręgarz

W swojej pracy wykorzystuje wiedzę starożytnej medycyny indyjskiej i chińskiej. Terapię dostosował jednak do potrzeb współczesnego człowieka Zachodu, który doświadcza nieustannego stresu, prowadzi „siedzący“ tryb życia i niezdrowo się odżywia. Pomaga ludziom za pomocą „punktowej terapii manualnej“, czyli połączenia akupresury, shiatsu, masażu klasycznego, bioterapii oraz Reiki.

Zaprasza do skorzystania z usług: 

 

 

Arun Kumar Singh – terapeuta ajurwedyjski

Pochodzi z Indii, ze świętego miasta – Varanasi. Otoczenie przesycone wartościami indyjskiej kultury zainspirowało go do poszukiwania życia w harmonii ze sobą, światem duchowym i materialnym.

Zainteresował się terapiami ajurwedyjskimi jeszcze w dzieciństwie. Oleje, masaże, zioła to nieodłączna cześć kultury, w której został wychowany. Wykonywanie masaży, czy to w celu relaksacyjnym, czy leczniczym wykonuje z niezwykłą starannością i profesjonalizmem.

Zaprasza do zapoznania się z ofertą

 

 

Anna Fijołek – trener metody EFT, Konsultant Psychobiologii Zdrowia

Ukończyła roczny kurs u Romualda Kosznika uzyskując certyfikat Młodszego Konsultanta Totalnej Biologii, Akademię Psychobiologii Vedica u Marzanny Radziszewskiej-Konopka, kurs Recall Healing poziom I-III, oraz studia podyplomowe Psychobiologia Zdrowia zdobywając tytuł Certyfikowanego Konsultanta Zdrowia. W styczniu 2021 roku ukończyła kurs trenerski metody EFT oraz Cellular EFT

Zaprasza na:

 

 

Agata Tarasewicz

Jest naturoterapeutką, propagatorką aktywnego podejścia do zdrowia oraz czerpiącą z natury wiedzę pasjonatką Medycyny Chińskiej.
Ukończyła w 2021 roku szkołę naturoterapii w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, ponadto jeste studentką Medycyny Chińskiej w Instytucie Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie. Brała udział w wielu kursach dokształcających i poszerzających wiedzę z zakresu naturoterapii.

Zaprasza na:

 

 

dr Choijo Enhke – Enhke Choijo  irydolog, lekarz medycyny wschodniej

Enhke Choijo ukończyła studia na Mongolskiej Akademii Nauk Medycznych. Jej specjalizacja to tradycyjna medycyna wschodnia i akupunktura. W swojej praktyce lekarskiej łączy medycynę konwencjonalną z wiedzą tradycyjnej medycyny wschodniej. W Polsce praktykuje od 2003 roku.

Wizyta u pani Enhke Choijo obejmuje wywiad oraz badanie irydologiczne, czyli ocenę stanu zdrowia na podstawie badania tęczówki oka.

Zaprasza na:

 

 

Ewa Izydorczyk – licencjonowana hirudoterapeutka i masażystka

Ukończyła wiele profesjonalnych kursów, między innymi kurs hirudoterapeuty, posiada licencję hirudoterapeuty, kurs masażu I II III stopnia Ma-uri, polinezyjski kurs akupresury i refleksoterapii stóp. Poaza hirudotrapią ukończyła kursy akupresury i refleksoterapii (stóp), jej konikiem jest egzotyczny masaż polinezyjski „Ma-uri”

Zaprasza na:

 

 

Paweł Szulc – naturoterapeuta, Certyfikowany Facylitator Recall Healing®

 

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Urbaniak

 

 

 

 

 

 

 

 

Magdalena Tatar

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiesława Bakaj

Teresa Konieczna

Izabela Pęzioł

Mariusz Ślęzak

 

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin, tel. 510-446-196

Zapraszamy