Psychobiologia konsultacje (Totalna Biologia)

psychobiologia konsultacje psychobiologiczne

psychobiologia konsultacje Delfin Opole

Psychobiologia Zdrowia  jest psychologicznym spojrzeniem na biologię emocji, których doświadczamy i które zapisują się w naszym ciele, manifestując się somatycznie. Konsultacje pozwalają poznać emocje, które kryją się za np. zwykłym bólem żołądka, zapaleniem ucha, nadwagą, czy zawrotami głowy.

Psychobiologia udowadnia, że każda emocja wpływa na biologię organizmu, ponieważ generuje adekwatną reakcję ciała. Jest metodą przywracającą uważność, która jest  kluczem do naszego zdrowia. Objawy somatyczne pozostają w ścisłym związku z głębokim emocjonalnym konfliktem wewnętrznym. Reasumując, z psychobiologicznego punktu widzenia każda choroba jest odpowiedzią na przeciążenie psychiczne z powodu stresu i braku zasobów do rozwiązania problemu.

Podczas konsultacji psychobiologii pomagam dotrzeć do emocji, które zaprogramowały chorobę i zrozumieć ją, co jest bezcenne  w procesie zdrowienia.

Konsultacja psychobiologiczna z klientem polega na rozmowie i  pracy z emocjami, drzewem genealogicznym, cyklami pamięciowymi i analizie okresu plan-cel. Ta indywidualna i pełna empatii praca z drugim człowiekiem pozwala uwolnić się od obciążeń, wprowadzić uważność i zmianę tak, by żyć w pełni Swoim życiem.

Przed pierwszą sesją otrzymasz kwestionariusz, który należy wypełnić i odesłać na adres biuro@delfin.opole.pl

To niesamowita podróż w głąb siebie, na którą serdecznie zapraszam.

Konsultacje psychobiologii prowadzi: Agnieszka Szajdewig

Z wykształcenia filolog, pracowała w turystyce, od wielu lat interesuje się tematem zdrowia i rozwojem osobistym. Uczestniczyła w wielu kursach dotyczących zarówno diety jak i rozwoju osobistego ale najbardziej interesuje  się Psychobiologią.

Ukończyła Studia Podyplomowe Psychobiologia Zdrowia we Wrocławiu i zdobyłam tytuł Certyfikowanego Konsultanta Psychobiologii Zdrowia. Brała udział w kursie Recall Healing® i wielu innych o podobnej tematyce. Ponadto ma uprawnienia do świecowania i konchowania uszu, stawiania baniek, wykonywania sesji Bars, Soul Body Fusion. Pracuje z Dwupunktem, a na co dzień korzystam też z metody Silvy.

Konsultacje odbywają się  gabinecie lub online. Spotkania online odbywają się poprzez Skype (Delfin Opole). W przypadku sesji online wymagana jest przedpłata kwoty 150 zł na konto: Delfin Bogdan Kurys 49 1140 2004 0000 3902 7823 9369, lub poprzez PayPal. Jeśli sesja trwa dłużej pozostałą kwotę należy uiścić przelewem po spotkaniu. Istnieje również opcja wpłaty PayPal, w tym celu należy wysłać adres email zarejestrowany w systemie PayPal.

PSYCHOBIOLOGIA KONSULTACJE – CENA:

– gabinecie lub online (60 min.) – 150 zł., (90 min.) – 200 zł.

 

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin   tel. 510 446 196

Zapraszamy

 

Aktualne informacje znajdziesz również na naszym profilu Facebook