Agnieszka Szajdewig

Data/Czas
8 lipca 2024 - 12 lipca 2024
godz. 10:00 - 17:00

Konsultacje psychobiologia (Totalna Biologia) – Agnieszka Szajdewig

Agnieszka Szajdewig Delfin OpoleZ wykształcenia filolog, ukończyłam język biznesu, pracowałam w turystyce, prowadziłam też własną działalność gospodarczą. Od wielu lat interesuję się tematem zdrowia i rozwojem osobistym. Uczestniczyłam w wielu kursach dotyczących zarówno diety jak i rozwoju osobistego ale najbardziej interesuje mnie Psychobiologia.

Ukończyłam Studia Podyplomowe Psychobiologia Zdrowia we Wrocławiu i zdobyłam tytuł Certyfikowanego Konsultanta Psychobiologii Zdrowia. Brałam udział w kursie Recall Healing® i wielu innych o podobnej tematyce. Ponadto mam uprawnienia do świecowania i konchowania uszu, stawiania baniek, wykonywania sesji Bars, Soul Body Fusion. Pracuję z Dwupunktem, a na co dzień korzystam też z metody Silvy.

Prowadzę Centrum Terapii Naturalnych Delfin w Opolu, gdzie wraz z całą kadrą doświadczonych i wykfalifikowanych terapeutów dbamy o Wasze zdrowie psychiczne i fizyczne.

 

Zapraszam na:

konsultacje psychobiologia. (Totalna Biologia)
Sesja Bars
Świecowanie i konchowanie uszu

 

Konsultacje psychobiologiczne

Psychobiologia  Zdrowia  jest psychologicznym spojrzeniem na biologię emocji, których doświadczamy i które zapisują się w naszym ciele, manifestując się somatycznie. Pozwala poznać emocje, kryjące się za np. zwykłym bólem żołądka, zapaleniem ucha, nadwagą,  czy zawrotami głowy.

Psychobiologia udowadnia, że każda emocja wpływa na biologię organizmu i generuje adekwatną reakcję ciała. Jest metodą przywracającą uważność, która jest  kluczem do naszego zdrowia. Objawy somatyczne pozostają w ścisłym związku z głębokim emocjonalnym konfliktem wewnętrznym. Z psychobiologicznego punktu widzenia każda choroba jest odpowiedzią na przeciążenie psychiczne z powodu stresu i braku zasobów do rozwiązania problemu.

Pomagam dotrzeć do emocji, które zaprogramowały chorobę i zrozumieć ją, co jest bezcenne  w procesie zdrowienia.

Konsultacja z klientem polega na rozmowie i  pracy z emocjami, drzewem genealogicznym, cyklami pamięciowymi oraz analizie okresu plan-cel. Ta indywidualna i pełna empatii praca z drugim człowiekiem pozwala uwolnić się od obciążeń i wprowadzić uważność oraz zmianę tak, by żyć w pełni Swoim życiem.

To niesamowita podróż w głąb siebie, na którą serdecznie zapraszam.

Cena konsultacji w gabinecie lub online: ok. 60 min – 150 zł, ok. 90 min – 240 zł

Kontakt w celu rezerwacji wizyty:
Centrum Terapii Naturalnych Delfin Opole, tel. 510446196

Zapraszamy!

 

  • Informujemy, iż każdy terapeuta świadczący usługi w Centrum Terapii Naturalnych Delfin, wykonuje usługi we własnym imieniu i na własny rachunek. Opłaty pobierane są według cennika danego terapeuty lub prowadzącego spotkanie/zajęcia w zależności od
    rodzaju usługi. Klient za wykonaną usługę rozlicza się bezpośrednio z terapeutą.

    Prosimy o zapoznanie się z regulaminem obowiązującym w Centrum Terapii Naturalnych Delfin.

Aktualne informacje znajdziesz również na naszym profilu Facebook