Anulowanie umów i zobowiązań złożonych w przeszłości i życiu obecnym.

Data/Czas
5 grudnia 2021
godz. 10:00 - 18:00

To, co trzyma nas w danym doświadczeniu może mieć wiele przyczyn, pochodzących nawet z bardzo dalekiej przeszłości naszej lub naszego rodu.
Dopóki działają, są aktywne nasze zobowiązania, umowy, pozwolenia, poczucie winy, przekonania, dopóty nasza podświadomość i pole informacyjne będą tworzyły dla nas takie doświadczenia, w których będą realizowały się dane ” zapisy „.
To, co dzieje się obecnie, w jakiejś części jest wynikiem naszych pozwoleń, a w jakiejś części braku naszego sprzeciwu i podjęcia właściwych decyzji.
Ale w każdym momencie można anulować nasze zobowiązania i umowy i podjąć właściwe decyzje, aby nasza przyszłość była szczęśliwa i piękna.
Na warsztatach będziemy rozpoznawać przyczyny doświadczeń osobistych i globalnych, anulować i rozwiązywać umowy, przysięgi, zobowiązania. Będziemy sprawdzać czy mamy nałożone czary, magię, rytuały o raz ” łamać ” je. Będziemy wzmacniać nasz system odpornościowy przez działania na naszych chromosomach i DNA oraz rozwiązywać indywidualne problemy uczestników, dochodzić ich przyczyn.

W programie między innymi :

. sprawdzanie umów i zobowiązań z obcymi cywilizacjami oraz ich anulowanie,
. sprawdzenie magii i rytuałów oraz wzajemnej ” karmy ” z politykami, rządzącymi i osobami decyzyjnymi w sprawach globalnych,
. sprawdzanie czy mamy swoje klony i wycofywanie z nich swoich informacji, cząstek i świadomości,
. uwalnianie od programu niewolnika, bycia ofiarą, przeświadczenia, że nie mam wpływu na swój los i los ziemian,
. uwalnianie naszego mózgu i DNA, Duszy, podświadomości od wszelkich manipulacji, kodów, programów, pochodzących od obcych cywilizacji, wgrywanych obecnie i w przeszłości,
.anulowanie i transformowanie wzorców osobistych problemów uczestników ( relacje z rodzicami, dziećmi, znajomymi, w biznesie ).

Na warsztatach nie poznajemy nowych technik ( aczkolwiek prowadząca podpowiada nowe nietypowe rozwiązania ), bazujemy na technice Dwupunktu ze wszystkich poziomów.

Inwestycja 400 zł
5.12 w godz. 10-18.00
Aby wziąć udział w tym warsztacie należy mieć ukończony warsztat Dwupunkt 1.
Prowadząca warsztat: Wiesława Bakaj.
Kawa, herbata, poczęstunek w cenie warsztatów.
Zapisy, tel. 510 446 196