Biorezonans (F-scan), detoksykacja

Data/Czas
19 lipca 2024
godz. 10:00 - 19:00

Biorezonans – detoksykacja organizmu z pasożytów metodą biorezonansu, tj. usuwanie patogenów (pasożytów, grzybów, wirusów, bakterii i zaburzeń energetycznych).

biorezonans Delfin OpoleProponujemy Państwu pomoc w zakresie DETOKSYKACJI organizmu w oparciu o metodę biorezonansu urządzeniem F-SCAN.

F-SCAN to certyfikowane, szwajcarskie urządzenie do przeprowadzania:

  1. testu metodą DIRP,
  2. oraz terapii metodą biorezonansu.

Biorezonans DIRP pozwala dokładnie określić częstotliwości potrzebne do poprawy zdrowia organizmu. Żadne inne urządzenie nie jest w stanie samo określić jakich częstotliwości potrzebuje twoje ciało, czyli określić częstotliwości potrzebnych do zlikwidowania infekcji lub patogenów, które w danej chwili występują w Twoim organizmie.

DIRP jest to zautomatyzowana metoda, mająca na celu otrzymanie biorezonansowego sprzężenia zwrotnego od użytkownika, gdy przekazywana jest mu odpowiednia częstotliwość – czyli urządzenie wysyła sygnał do ciała i odczytuje wartości, na których nastąpiła reakcja organizmu.

Jakie są zalety testu urządzeniem F-scan?

Największą zaletą testu urządzeniem F-SCAN jest czas jego wykonania, co przy testowaniu np. małych dzieci, odgrywa ogromną rolę (minimalny czas potrzebny do wykonania diagnozy urządzeniem to około 7 minut).
Test i terapia jest całkowicie bezbolesna i nie inwazyjna.

Test urządzeniem F-SCAN nie zastępuje profesjonalnej wizyty lekarskiej. Zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem specjalistą.

Jedynymi przeciwwskazaniami do wykonania testu i detoksykacji jest ciąża i rozrusznik serca.

Badanie i detoksykacja organizmu z pasożytów wykonywane jest przy pomocy szwajcarskiego certyfikowanego urządzenia F-Scan wykonuje Katarzyna Urbaniak.

Cena: 250 zł

Kontakt w celu rezerwacji wizyty:
Centrum Terapii Naturalnych Delfin Opole, tel. 510446196

Zapraszamy!

 

  • Informujemy, iż każdy terapeuta świadczący usługi w Centrum Terapii Naturalnych Delfin, wykonuje usługi we własnym imieniu i na własny rachunek. Opłaty pobierane są według cennika danego terapeuty lub prowadzącego spotkanie/zajęcia w zależności od rodzaju usługi. Klient za wykonaną usługę rozlicza się bezpośrednio z terapeutą.
    Prosimy o zapoznanie się z regulaminem obowiązującym w Centrum Terapii Naturalnych Delfin.

Aktualne informacje znajdziesz również na naszym profilu Facebook