Biorezonans (F-scan), detoksykacja

Data/Czas
10 grudnia 2021
godz. 09:00 - 18:00

Miejsce - Delfin

Detoksykacja organizmu z pasożytów metodą biorezonansu, tj. usuwanie patogenów (pasożytów, grzybów, wirusów, bakterii i zaburzeń energetycznych).

Pani Katarzyna URBANIAK proponuje Państwu pomoc w zakresie DETOKSYKACJI organizmu w oparciu o urządzenie F-SCAN.

F-SCAN to certyfikowane, szwajcarskie urządzenie do przeprowadzania:
1) testu metodą DIRP,
2) oraz terapii metodą biorezonansu.

Poprzez biorezonans DIRP da się dokładnie określić częstotliwości potrzebne do poprawy zdrowia organizmu – żadne inne urządzenie nie jest w stanie samo określić jakich częstotliwości potrzebuje Twoje ciało tzn. określić częstotliwości potrzebnych do zlikwidowania infekcji lub patogenów, które w danej chwili występują w Twoim organizmie.

DIRP jest to zautomatyzowana metoda, mająca na celu otrzymanie biorezonansowego sprzężenia zwrotnego od użytkownika, gdy przekazywana jest mu odpowiednia częstotliwość – czyli urządzenie wysyła sygnał do ciała i odczytuje wartości, na których nastąpiła reakcja organizmu.

Jakie są zalety testu urządzeniem F-scan?

Największą zaletą testu urządzeniem F-SCAN jest czas jego wykonania, co przy testowaniu np. małych dzieci, odgrywa ogromną rolę ( minimalny czas potrzebny do wykonania diagnozy urządzeniem to około 7 minut).
Test i terapia jest całkowicie bezbolesna i nie inwazyjna.

Test urządzeniem F-SCAN nie zastępuje profesjonalnej wizyty lekarskiej. Zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem specjalistą.

Jedynymi przeciwwskazaniami do wykonania testu i detoksykacji jest ciąża i rozrusznik serca.

Badanie i detoksykacja organizmu z pasożytów wykonywane jest przy pomocy szwajcarskiego certyfikowanego urządzenia F-Scan. Wykonuje je Katarzyna Urbaniak.

Cena: 200 zł

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin, tel. 510-446-196

Zapraszamy