Co zrobić, żeby Ci się łatwiej żyło – wieczór z narzędziami Access

Data/Czas
26 listopada 2021
godz. 18:00 - 20:00

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „access DOROTA WYSOCKA s You co JEŚLI MOŻLIWE JEST ZNACZNIE WIĘCEJ czyli jak otworzyć się magię życia Dorota Doris Wysocka life, energy body coach Certyfikowany Facylitator AC”

Co zrobić, żeby Ci się łatwiej żyło?  – Wieczór z narzędziami Access You

Zatrzymaj się przez chwilę i zastanów:
Czy i ile robisz, żeby sobie ułatwić życie, zwłaszcza w tych czasach?
Czy na pewno chcesz posłuchać o tym jak Twoja racja Ci to utrudnia?

Niestety naszym „nieświadomie wyuczonym” sposobem funkcjonowania jest indywidualne i grupowe narzekanie! I łączymy się w podobnie myślące grupy osób utwierdzając się w przekonaniu, że taki już nasz los. I nawet nie widzimy jak wpadamy w pułapkę racji, że jest trudno i już! Hmm, czy kiedy uprawiasz tę „niewdzięczną dyscyplinę” to jest Ci łatwiej, lżej, radośniej? Czy naprawdę Ci to pomaga? Czy Twoje życie ma wtedy szansę się zmienić?

Jak wielu z nas próbując trzymać się swojej racji nieustannie się kontroluje, kontroluje innych? Co się wtedy dzieje…? Nie tylko tracimy mnóstwo energii, ale przede wszystkim omija nas cała masa możliwości, którym odmawiamy!
Zapraszam na spotkanie tych, którzy są ciekawi i głodni więcej i chcą poznać rządzące nami mechanizmy i schematy oraz łatwe sposoby ich zmieniania po to, żeby wyjść ponad nie! Jest to zatem zaproszenie dla tych, którzy wiedzą, że coś więcej jest możliwe i że można żyć, funkcjonować, tworzyć i być inaczej, tylko nie zawsze umieją znaleźć do tego drogę. Jeśli pragniesz coś zmienić, przejąć stery swojego życia…i zacząć je kreować takim, jakie pragniesz – to jest to zaproszenie dla Ciebie.
Na spotkaniu zobaczysz inną perspektywę siebie, swojego życia, możliwości i tego, co uznajemy za możliwe. Poznasz też kilka praktycznych narzędzi, dzięki którym będziesz mógł od razu zacząć zmieniać w życiu to, co Ci nie odpowiada i co Cię uwiera. Wypróbuj je potem i sam sprawdź, czy to działa. Weź swoje życie w swoje ręce:-)

Inwestycja 85PLN

Zgłoszenia:
Centrum Terapii Naturalnych Delfin, tel. kom. 510 446 196; biuro@delfin.opole.pl

Zapraszamy