Energetyczny Facelift – nauka zabiegu

Data/Czas
4 sierpnia 2024
godz. 11:00 - 19:30

Energetyczny Facelift – nauka zabiegu wraz z elementami pracy z ciałem

 

Przypomnij sobie poranne spotkania z samym sobą w lustrze…wielu z nas niemalże z automatu osądza tam siebie i swój wygląd zamiast życzliwie się z sobą przywitać. Przeszkadzają nam zagniecenia, bruzdy, zmarszczki, blizny, czy nierówności w kolorycie skóry. Każdy z nas chciałby przecież wyglądać lepiej, promienniej i młodziej.
Proces energetyczny Access FACELIFT służy wywołaniu w całym Twoim ciele generatywnych energii młodości. Różnorodność energii (wpływających fenomenalnie na nasze ciało), które są przywoływane w trakcie tego procesu jest ogromna (poznasz je na warsztatach). To właśnie dzięki temu zabieg ten działać może odmładzająco i regenerująco na komórki całego ciała, może zmniejszać objawy starzenia, przywracać blask twarzy, wygładzać i rozjaśniać skórę również trądzikową i działać. Dodatkowym zaproszeniem niech będzie fakt, iż jest on cudownie relaksujący i odprężający.
Zabieg ten może wykonywać każdy-każdemu bez względu na wiek, płeć i wygląd. Nie ma tu żadnych wymagań, co do wcześniejszego przygotowania, czy umiejętności, o ile zaznajomisz się z techniką zabiegu i będziesz ja prawidłowo stosował. Jest to fenomenalny zabieg nie tylko bezinwazyjnie poprawiający nasz wygląd i samopoczucie, ale również zapraszający więcej przestrzeni, spokoju i możliwości do naszego ciała i życia. Uczysz się go raz i znasz na całe życie.
Jest to zaproszenie dla tych, którzy wbrew projekcjom tej rzeczywistości dotyczącym nieuchronnych zestarzeń i kategoryzacji wiekiem chcą zaprosić do swojego ciała inne możliwości.

Po warsztacie otrzymasz certyfikat uprawniający do wykonywania tego zabiegu w dowolnym gabinecie oraz wszystkie materiały szkoleniowe – wydrukowane oraz audio.

czas trwania: 1 dzień
wymagania: brak

inwestycja:
1650 PLN osoby uczestniczące 1-szy raz
dla powtarzających 50% zniżki;
dzieci – jeśli w towarzystwie osoby dorosłej do lat 16 nieodpłatnie, młodzież 16-18 lat płatne 50%

Po kursie otrzymasz dyplom potwierdzający ukończenie kursu oraz podręcznik i nagrania z materiałami instruktażowymi.

Miejsce kursu: Centrum Terapii Naturalnych Delfin , Piotrkowska 1 w Opolu
Zapisy:
Centrum Terapii Naturalnych Delfin, ul. Piotrkowska 1,
tel. kom. 510 446 196; biuro@delfin.opole.pl
lub
Dorota Doris Wysocka 606 222 609; dorota.wysocka@accessyou.pl

Konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa celem rezerwacji miejsca oraz materiałów oraz wpłata zaliczki w wysokości 250PLN rezerwującej miejsce na szkoleniu na nr konta:
ING BANK 14 1050 1520 1000 0092 0651 4821
z podaniem imienia i nazwiska oraz terminu szkolenia.
Prowadzenie:
Dorota Doris Wysocka
LIFE, ENERGY & BODY COACH


www.accessyou.pl
Life Coach ICC
Facylitator Access Consciousness®
Facylitator Energetycznych procesów na ciało oraz pracy z ciałem
Facylitator Access Facelift
Coach Związków i Relacji
Praktyk metodologii komunikacji Heart IQ
Praktyk Kodu Emocji
Praktyk medytacji kwantowych Joe Dispenzy