Ewa Izydorczyk

Data/Czas
7 listopada 2022 - 10 listopada 2022
godz. 10:00 - 17:00

Ewa Izydorczk Delfin OpoleEwa  Izydorczyk – licencjonowana hirudoterapeutka i masażystka.

Od wielu lat interesuje się medycyną naturalną i samodoskonaleniem.

Zawód masażystki i hirudoterapeuty to mój świadomy wybór i zarazem pasja oraz realizacja moich marzeń, dzięki której praca z ludźmi potrzebującymi pomocy daje mi wiele radości i ogromną satysfakcję, a efekty tej pracy staną się dla mnie siłą napędową do ciągłego pogłębiania wiedzy i zdobywania wciąż nowego doświadczenia.

Ukończyłam wiele profesjonalnych kursów, między innymi kurs hirudoterapeuty (posiada licencję hirudoterapeuty), kurs masażu I II III stopnia, polinezyjskiego masażu Ma-uri, kurs akupresury i refleksoterapii stóp.  Doświadczenie, prawie 3 lata, zdobyłam pracując w SPA oraz w gabinecie masażu jako masażystka, a praktyki pozwoliły mi na profesjonalne podejście do każdego kto potrzebował relaksu lub terapii.”

Masaż Ma-uri polinezyjski .

Zaletą tego masażu jest uwolnienie napięć z całego ciała.  Wykonywany jest mięśniami przedramion przy użyciu ciepłego olejku, a w tle słychać rytmy polinezyjskich melodii. Masaż pobudza układ limfatyczny i krwionośny, oczyszcza z toksyn i wspomaga przemianę materii. Masaż polecany jest dla osób zestresowanych. Jest masażem całościowym.

Cena:
70 min – 140 zł.
90 min – 170 zł.

Masaż klasyczny(pleców)

Nie tylko pozwala złagodzić skutki stresu oraz napięcia nerwowego ale stymuluje również pracę układu limfatycznego i krwionośnego, wspomaga układ nerwowy, poprawia przemianę materii, mobilność stawów oraz dobrze działa na mięśnie. Poleca się osobom, które cierpią na schorzenia kręgosłupa i różnego rodzaju bóle.

Cena: 30 min –  60 zł, 55 min – 100zł.

Masaż relaksacyjny

Ma przede wszystkim służyć wyciszeniu, zdjęcie stresów dnia codziennego, uspokojeniu myśli. Poleca się osobom zmęczonym, które nie potrafią bądź nie mają czasu się zrelaksować. Masaż całościowy.

Cena 55 min – 100 zł

Masaż antystresowy

Daje wszechstronne korzyści, stymuluje siły witalne, przynosi głębokie odprężenie fizyczne. W masażu antystresowym głównie skupiamy się na głowie, twarzy, szyi. Większość punktów stymulowanych w tym masażu pokrywa się z przebiegiem meridianów energetycznych opisywanych w medycynie chińskiej. Niweluje stres.

Cena: 55 min- 100 zł

Masaż stóp – akupresura

Jest to metoda leczniczego masażu stóp. Stymulowane są określone punkty odpowiadające poszczególnym narządom i organom naszego ciała. Masaż pomaga w obniżeniu stresu i napięcia nerwowego, poprawia krążenie krwi i wspomaga odblokowanie impulsów nerwowych oraz pomaga w naturalnym przywracaniu zdrowia.

Cena 30 min- 60 zł .
Do 55 min. 100 zł.

Masaż gorącymi kamieniami i stemplami karite

Masaż kamieniami jest zabiegiem odprężającym i rozgrzewającym ciało, łagodzi napięcie mięśni i wspomaga ich regenerację. Skóra po masażu jest lepiej ukrwiona, dotleniona i odżywiona, a my jesteśmy odprężeni i zrelaksowani. Masaż gorącymi kamieniami szczególnie polecany jest w okresie jesienno-zimowym.

Cena:
(plecy) 40 min- 100 zł .
(plecy, szyja, stopy) 60 min. 130 zł.

hirudoterapia, zwykłe przystawienie pijawek:  zabieg 50zł, cena za 1 pijawkę 25 zł,
czyli np. cena przy 3 pijawkach to 125 zł, a czas trwania zabiegu 1-1,5 godz.

maseczka z pijawek 210 zł, a czas trwania zabiegu 1-1,5 godz.

 

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin   tel. 510 446 196

Zapraszamy

 

Aktualne informacje znajdziesz również na naszym profilu Facebook