Ewa Izydorczyk

Data/Czas
8 lipca 2024 - 12 lipca 2024
godz. 10:00 - 17:00

Ewa Izydorczk Delfin OpoleEwa  Izydorczyk – licencjonowana hirudoterapeutka i masażystka.

Ewa Izydorczyk. Zawód masażystki i hirudoterapeuty to mój świadomy wybór, który daje mi dużo radości i pozwala realizować swoją pasję.
To właśnie praca z ludźmi potrzebującymi pomocy daje mi ogromną satysfakcję, a efekty tej pracy dają mi dużo pozytywnej energii. Ponadto jeszcze bardziej motywują mnie do ciągłego pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych doświadczeń.

Na swojej drodze zawodowej spotkałam wielu wspaniałych ludzi, w tym nauczycieli. Dzięki nim doceniłam jak ważna jest cierpliwość i pokora oraz holistyczne podejście do człowieka i jego problemów.

Jestem również zwolenniczką medycyny naturalnej. Bezbolesna i skuteczna terapia, która nie niesie za sobą skutków ubocznych dla naszego zdrowia (jak ma to zwykle miejsce przy tradycyjnej terapii lekowej) jest dla mnie celem i jednocześnie wyzwaniem.

Moja przygoda z masażem zaczęła się w momencie, kiedy to moja babcia podczas stawiania baniek moim dzieciom gdy były przeziębione, opowiadała jak to pijawki uratowały jej wzrok.

Bardzo mnie to zainteresowało i zarazem zaintrygowało. W efekcie ukończyłam wiele profesjonalnych kursów, jak m.in. kurs hirudoterapeuty (posiadam licencje hirudoterapeuty), kurs masażu I, II, III stopnia, Ma-uri (polinezyjski), kurs akupresury i refleksoterapii (stóp).

Duże doświadczenie zdobyłam pracując prawie 3 lata w SPA oraz jako masażystka. Dzięki tej praktyce wiem czym jest profesjonalne podejście do klienta, tak aby zapewnić optymalną dozę relaksu i terapii. Wciąż poszerzam swoje horyzonty zawodowe poprzez indywidualne zgłębianie nowej wiedzy (medycyna chińska) i doskonalenie umiejętności.

Czas wolny lubię spędzać aktywnie na świeżym powietrzu, interesuję się sportem oraz medycyną niekonwencjonalną.

Ewa Izydorczyk wykonuje następujące usługi:

Masaż klasyczny(pleców)
Masaż relaksacyjny
Masaże antystresowe
Masaż polinezyjski Ma-uri
Refleksoterapia 
stóp
Masaż gorącymi kamieniami i stemplami karite
maseczka z pijawek

 

Kontakt w celu rezerwacji wizyty:
Centrum Terapii Naturalnych Delfin Opole, tel. 510446196

Zapraszamy!

 

  • Informujemy, iż każdy terapeuta świadczący usługi w Centrum Terapii Naturalnych Delfin, wykonuje usługi we własnym imieniu i na własny rachunek. Opłaty pobierane są według cennika danego terapeuty lub prowadzącego spotkanie/zajęcia w zależności od
    rodzaju usługi. Klient za wykonaną usługę rozlicza się bezpośrednio z terapeutą.

    Prosimy o zapoznanie się z regulaminem obowiązującym w Centrum Terapii Naturalnych Delfin.

Aktualne informacje znajdziesz również na naszym profilu Facebook