Ewa Izydorczyk

Data/Czas
11 czerwca 2021
godz. 10:00 - 17:00

Miejsce - Delfin

Ewa  Izydorczyk – licencjonowana hirudoterapeutka i masażystka.

Od wielu lat interesuje się medycyną naturalną i samodoskonaleniem.

Zawód masażystki i hirudoterapeuty to mój świadomy wybór i zarazem pasja oraz realizacja moich marzeń, dzięki której praca z ludźmi potrzebującymi pomocy daje mi wiele radości i ogromną satysfakcję, a efekty tej pracy staną się dla mnie siłą napędową do ciągłego pogłębiania wiedzy i zdobywania wciąż nowego doświadczenia.

Ukończyłam wiele profesjonalnych kursów, między innymi kurs hirudoterapeuty, posiadam licencje hirudoterapeuty, kurs masażu I II III stopnia Ma-uri, polinezyjski kurs akupresury i refleksoterapii stóp . Doświadczenie, prawie 3 lata, zdobyłam pracując w SPA oraz w gabinecie masażu jako masażystka, a praktyki pozwoliły mi na profesjonalne podejście do każdego kto potrzebował relaksu lub terapii.”

Poaza hirudotrapią ukończyła kursy akupresury i refleksoterapii (stóp), jej konikiem jest egzotyczny masaż polinezyjski “Ma-uri”

hirudoterapia, zwykłe przystawienie pijawek:  zabieg 50zł, cena za 1 pijawkę 25 zł,
czyli np. cena przy 3 pijawkach to 125 zł, a czas trwania zabiegu 1-1,5 godz.

maseczka z pijawek 190 zł, a czas trwania zabiegu 1-1,5 godz.

Przyjmuje 11 czerwca 2021 w godzinach 10.00 – 17.00

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin   📱510 446 196

Zapraszamy

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...