Jak poczuć się dobrze w swoim ciele?

Data/Czas
4 czerwca 2022
godz. 10:00 - 14:00

W stroju na plaży, czy na basenie, a może po prostu przeglądając się w lustrze czujesz, że nie jesteś taka jakbyś chciała. Czujesz, że Twoje ciało jest tu za grube, tu za chude, tu za dużo tkanki tłuszczowej, to za małe piersi, a to może za grube uda….?
Głos w Twojej głowie ciągle mówi: jesteś brzydka; jesteś gorsza, jesteś niedostatecznie dobra, nie dość ładna, niezbyt atrakcyjna …itp.
Uwierz mi nie jesteś w tym odosobniona.
My jako kobiety ciągle jeszcze jesteśmy mocno ,,torpedowane “przez świat zewnętrzny do bycia piękną, smukła i zawsze uśmiechniętą … Reklamy, modelki, panie w gazetkach dla mężczyzn… tym karmią nas media.
Ale nawet jeśli damy sobie spokój z oczekiwaniami świata, partnera, środowiska to jednak część z nas widząc siebie nago lub choćby w bieliźnie czuje się naprawdę źle sama w swoim ciele. I uwierz mi, że można też narzekać na swoje ciało będąc szczupłą…
U mnie wiele zmieniło się po urodzeniu córek. Piersi, nogi, brzuch … i choć wiedziałam, że to część drogi to przez długi czas nie umiałam pogodzić się z tymi zmianami, zakrywając się tam gdzie wstydziłam się swojego ciała. A im bardziej coś chciałam ukryć tym więcej uwag otrzymywałam.
Może stosujesz diety, ćwiczysz, odmawiasz sobie wiele i choć przez jakiś czas wszystkie te zabiegi przynoszą nawet jakiś efekt to po ich odłożeniu na półkę wszystko wraca do stanu poprzedniego. Czujesz się wtedy rozczarowana. Przychodzi żal i poczucie daremność….
Dlaczego tak się dzieje? Jak myślisz ?… Tak, dobrze myślisz. To wszystko jest w naszym umyśle.
Umysł to dobry sługa ale pytanie kto lub co nim zarządza?
Moim zamiarem jest pokazać Ci dlaczego Twoje ciało wygląda dokładnie tak jak wygląda, mimo iż z całych sił starasz się je poprawić i czuć się lepiej we własnej skórze. Pragnę abyś zobaczyła, że możesz zmienić to czego w sobie nie lubisz. Pragnę byś i Ty poczuła, że masz kontrolę nad swoim ciałem.
Podczas warsztatu będziemy zadawać pytania, zaglądać głęboko i odczytywać kształtujące Twoją sylwetkę wewnętrzne zdania i schematy.
Nie będziemy walczyć z tym jaka jesteś ani wytykać tego czy owego. Pokażę Ci rozwiązanie, które pomogło zarówno mnie jak i osobom z którymi dotychczas pracowałam.
Czy zagwarantuję Ci że schudniesz po spotkaniu 3kg w tydzień? Nie, ale jestem pewna że wiedza i doświadczenie bycia w grupie pozwoli Ci na zrobienie najważniejszego kroku. A o nim porozmawiamy na warsztacie.
Dla mnie to ciągle jednak za mało 🙂 Dlatego też na sam koniec prawdziwe ukoronowanie. Postanowiłam, że właśnie podczas tego warsztatu ze mną, w tym szczególnym Roku Tygrysa pokaże Ci również jak zbudować nowe nawyki i trzymać się ich, aby z lekkością osiągnąć zamierzony cel, bez reżimu diet, bez mordęgi na siłowni.
Jesteśmy materialni ale również energetyczni. Skuteczna praca to praca na tych dwóch płaszczyznach. Wewnątrz i na zewnątrz. Ze światłem i z cieniem. Z materią i energią.
Jestem pewna, że na ten warsztat może zgłosić się każdy ale wiem również że jeśli doczytałaś do tego momentu to będzie on dla Ciebie szczególnie owocny w efekty bo Twoja poszerzona świadomość nie odrzuciła w/w treści 🙂
CZAS na Twoją metamorfozę!
Jeśli czujesz wątpliwości to wiedz, że jest to całkowicie normalne. Wiem jednak z własnego doświadczenia, że moje TAK wypowiedziane dla samej siebie zawsze, ale to zawsze mi się opłaciło.
A jeśli już całkiem straciłaś ochotę do zmian, bo wiele nieudanych prób za Tobą to jeśli masz dzieci to pokaż im, że można i bądź dla nich wzorem do naśladowania. Jako kobieta działająca w poczuciu własnej wartości i mocy 🙂
Warsztat ma charakter self-experience. Przygotuj więc zeszyt i coś do notowania 🙂 Ubierz się wygodnie bo przeprowadzimy również krótkie medytacje.
Liczba miejsc ograniczona.
Wymagane są zapisy pod numerem telefonu 510 446 196,
lub mailem: biuro@delfin.opole.pl.
Czas trwania: 10.00 – 14.00
Wartość wymiany: 250zł.
O prowadzącej
Nazywam się Agnieszka Wojtala. Tworzę warsztaty, aby pomagać kobietom żyć w zgodzie ze sobą. Jestem mamą i kobietą, która wiele już przetransformowała w swoim życiu. Dzięki zdobytej wiedzy oraz własnemu doświadczeniu pomagam innym realizując przy tym swoje powołanie 🙂
Towarzyszenie w tworzeniu pozytywnych zmiany w życiu drugiego człowieka jest dla mnie dodatkowym źródłem radości i spełnienia.
W mojej pracy korzystam z wielu dziedzin, w tym z psychobiologii – która jest nauką ukazująca wpływ tego co nieuświadomione na naszą rzeczywistość. Jestem certfikowanym facylitatotem psychobiologii i terapii psychosomatycznej, wykładowcą 5 praw natury dr Hamera na studiach podyplomowych we Wrocławiu. Prowadzę sesje indywidualne oraz spotkania dla szerszego grona. Od dwóch lat publikuje treści na moim kanale na Youtube. W świetle drzew. Ja i psychobiologia szerząc nową świadomość i przyczyniając się do wzrostu nas jako ludzi. Zapraszam Cię do wspólnej podróży 🙂