Jak świadomie nawigować swoim życiem?

Data/Czas
11 czerwca 2021
godz. 18:30 - 20:30

Miejsce - Delfin

 

Życie jest jakie jest i nie mamy na to wpływu. Trzeba sobie jakoś radzić i iść do przodu. Możemy tylko tyle ile możemy…. Hmmm, czy aby na pewno?
Jak bardzo żyjemy życiem pod dyktando przekonań, projekcji i opinii, które sobie przyswoiliśmy jako „nasze własne” od swoich rodzin, grup społecznych, czy środowisk? W jak szerokim nurcie rzeki podobnych do nas ludzi, z którymi „najłatwiej” najbardziej nam po drodze płyniemy nie przypuszczając nawet, że jest inna możliwość?
A do tego nasze życie w ostatnich miesiącach…pogmatwało się, pomieszało i skomplikowało…Nikt nie przypuszczał, nikt nie planował, a jednak każdy musi się w tym jakoś poruszać Musimy i powinniśmy….mimo lęków, niepewności, obaw i zatrzęsienia podstaw….
A może …. Właśnie w tym jest COŚ dobrego? Co jeśli są to najlepsze okoliczności i najbardziej sprzyjający czas na poznanie i uruchomienie własnego GPSa do nawigowania swojego życia? To trochę tak, jakby życie mówiło nam „sprawdzam” czy żyjesz świadomie…czy dasz się zatrzymać…czy jesteś obecny:-)
Co możemy zatem zmienić, co zastosować i co uruchomić, żeby zacząć płynąć na własnej fali, a nie jako efekt zdarzeń wkoło? Czy jesteś gotów zmienić swój punkt widzenia, żeby zacząć zmieniać swoją rzeczywistość?!
Gotowy posłuchać jak inaczej mogłoby to wyglądać gdybyśmy tylko zaczęli uprawiać surfing energetyczny i płynęli z prądem wskazań naszego wewnętrznego GPS?
Jest to zaproszenie do tego, żeby poznać zupełnie inny sposób patrzenia na tę rzeczywistość, na nasze życie, na wszystko, co nas otacza i na to, co się nam przytrafia. Zapraszam tych, którzy chcą więcej, pełniej, obficiej. Tych, którzy chcą lepiej funkcjonować w życiu. Tych, którzy mają wolę i odwagę wyjść poza to, co już jest, a także tych, którzy nie mają pojęcia jak się do tego zabrać
Poznasz kilka praktycznych sposobów, dzięki którym będziesz mógł od razu zacząć zmieniać w życiu to, co nie do końca Ci odpowiada i co Cię uwiera. Wypróbuj je potem i sam sprawdź, czy to działa.
Inwestycja 75 PLN
W celu zgłoszenia swojego uczestnictwa lub uzyskania dodatkowych informacji skorzystaj proszę z adresu mailowego lub telefonu podanego w kontakcie.
Kiedy? 18.06 o godz. 18.30-20.30
Gdzie? Centrum Terapii Naturalnych Delfin w Opolu.
Prowadząca: Dorota Wysocka
Tel. 510 446 196

Zapraszamy

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...