Jak uwolnić się z więzienia swoich ograniczeń?

Data/Czas
3 września 2021
godz. 18:30 - 20:30

Miejsce - Delfin

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „WYDOSTAŃ SIĘ WRESZCIE ZE SWOJEJ CELI WIECZÓR NOWYCH MOŻLIWOŚCI Opole 3.09 Dorota DorotaDorisWysocka Doris life, energy & body coach certyfikowany facylitator AC”

Jest to zaproszenie do tego, żeby poznać zupełnie inny sposób patrzenia na tę rzeczywistość, na nasze życie, na nasze ograniczenia, które cały czas zasilamy i na to, co się nam przytrafia.
Jest to zaproszenie dla tych, którzy zmęczeni są tym, że nie widzą możliwości, nie znają innego funkcjonowania, mają dość swoich ograniczeń i chcą czegoś więcej.
Jest to zaproszenie dla tych, którzy wiedzą, że coś więcej jest możliwe i że można żyć i być inaczej, tylko nie umieją znaleźć do tego drogi.
Jeśli jesteś jedną z tych osób, które szukają „tego czegoś w życiu”, swojej prawdy, wolności, wiedzenia co jest czym w życiu, co wybierać, za kim podążyć, to jest to zaproszenie właśnie dla Ciebie.
Jeśli nie jesteś pogodzony z dowolnymi kratkami, za którymi żyjemy, jeśli nie podoba Ci się otaczająca Cię rzeczywistością, coś cały czas coś Ci nie pasuje, coś wydaje się nie tak – to jest to zaproszenie dla Ciebie.
Jeśli pragniesz innego życia i je zacząć stwarzać – to jest to zaproszenie dla Ciebie.
Co jeśli dużo łatwiej wyważyć drzwi swojej “celi” niż kiedykolwiek myślałeś? Co jeśli ta “cela” nigdy nie była naprawdę zamknięta…? Chciałbyś o tym posłuchać?
Na spotkaniu poznasz kilka praktycznych narzędzi, dzięki którym będziesz mógł od razu zacząć zmieniać w życiu to, co Ci nie odpowiada i co Cię uwiera. Wypróbuj je potem i sam sprawdź, czy to działa.
Konieczne wcześniejsze zgłoszenia:
termin: 3 września 2021, g. 18.30 – 20.30
Centrum Terapii Naturalnych Delfin tel, 510 446 196
Dorota Doris Wysocka, tel. kom. 606 222 609; dorota.wysocka@accessyou.pl
Uczestnictwo 75 PLN
Zapraszamy