Koła Życia – cykl dźwiękowych medytacji

Data/Czas
5 stycznia 2023
godz. 18:00 - 19:30

Kola zycia

Koła Życia – cykl dźwiękowych medytacji

Życie w harmonii, w zgodzie z samym sobą, z prawami natury to remedium na dzisiejsze niepewne czasy.

Rozpoczynamy cykl spotkań z kolorami, medytacją i dźwiękiem zatytułowanych „Koła Życia”
Dnia 05.01.2023 o godz. 18 w Centrum Terapii Naturalnych DELFIN w Opolu zapraszamy na pierwsze spotkanie pt.”PODSTAWA – Czerwona medytacja”

Przy dźwiękach pierwotnych instrumentów będziemy podróżować po naszych centrach energetycznych zwanych czakrami, poznawać ich znaczenie i połączenia z organami wewnętrznymi, układem nerwowym i emocjami. Każde spotkanie to integralna część wiedzy o centrach energetycznych człowieka. Możesz wziąć udział w pojedynczym spotkaniu lub odbyć cały cykl medytacji zgłębiając tajniki i doskonaląc się w odkrywaniu niesamowitej istoty jestestwa.

Podczas takiej zintegrowanej sesji dźwiękowej medytacji uwolnisz napięcie mięśniowe i głęboko się zrelaksujesz. Doświadczysz uzdrawiającego i terapeutycznego oddziaływania fal dźwiękowych przywracających prawidłowe częstotliwości komórkowe wszystkim organom wewnętrznym. To częstotliwości właściwe dla stanu, gdy czujemy się zdrowi, szczęśliwi i żyjemy w zgodzie z sobą.

W tę niezwykłą, uzdrawiającą podróż poprowadzi Cię Barbara Krasowska- naturopata, bioenergoterapeuta specjalista dźwiękoterapii z długoletnim doświadczeniem.

WSTĘP: 75 zł
Dla każdego uczestnika miły upominek.
Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o rezerwację pod nr telefonów:
Basia: 607886060
Agnieszka: 510446196

Serdecznie zapraszamy!

Aktualne informacje znajdziesz również na naszym profilu Facebook

Inne kursy i warsztaty w naszym Centrum.