Konsultacje psychobiologiczne

Data/Czas
18 maja 2022 - 20 maja 2022
godz. 10:00 - 17:00

Miejsce - Delfin

psychobiologia Opole

Psychobiologia Zdrowia  jest psychologicznym spojrzeniem na biologię emocji, których doświadczamy i które zapisują się w naszym ciele, manifestując się somatycznie. Konsultacje pozwalają poznać emocje, które kryją się za np. zwykłym bólem żołądka, zapaleniem ucha, nadwagą, czy zawrotami głowy.

Psychobiologia udowadnia, że każda emocja wpływa na biologię organizmu, ponieważ generuje adekwatną reakcję ciała. Jest metodą przywracającą uważność, która jest  kluczem do naszego zdrowia. Objawy somatyczne pozostają w ścisłym związku z głębokim emocjonalnym konfliktem wewnętrznym. Reasumując, z psychobiologicznego punktu widzenia każda choroba jest odpowiedzią na przeciążenie psychiczne z powodu stresu i braku zasobów do rozwiązania problemu.

Podczas konsultacji psychobiologii pomagam dotrzeć do emocji, które zaprogramowały chorobę i zrozumieć ją, co jest bezcenne  w procesie zdrowienia.

Konsultacja psychobiologiczna z klientem polega na rozmowie i  pracy z emocjami, drzewem genealogicznym, cyklami pamięciowymi i analizie okresu plan-cel. Ta indywidualna i pełna empatii praca z drugim człowiekiem pozwala uwolnić się od obciążeń, wprowadzić uważność i zmianę tak, by żyć w pełni Swoim życiem.

To niesamowita podróż w głąb siebie, na którą serdecznie zapraszam.

Konsultacje psychobiologii prowadzi: Agnieszka Szajdewig

Psychobiologia konsultacje, Cena w gabinecie lub online (60 min.)- 100 zł.

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin   tel. 510 446 196

Zapraszamy

 

Aktualne informacje znajdziesz również na naszym profilu Facebook