Konsultacje psychobiologiczne

Data/Czas
8 lipca 2024 - 12 lipca 2024
godz. 10:00 - 17:00

Miejsce - Delfin

psychobiologia Opole

Psychobiologia Zdrowia  jest psychologicznym spojrzeniem na biologię emocji, których doświadczamy i które zapisują się w naszym ciele, manifestując się somatycznie. Konsultacje pozwalają poznać emocje, które kryją się za np. zwykłym bólem żołądka, zapaleniem ucha, nadwagą, czy zawrotami głowy.

Psychobiologia udowadnia, że każda emocja wpływa na biologię organizmu, ponieważ generuje adekwatną reakcję ciała. Jest metodą przywracającą uważność, która jest  kluczem do naszego zdrowia. Objawy somatyczne pozostają w ścisłym związku z głębokim emocjonalnym konfliktem wewnętrznym. Reasumując, z psychobiologicznego punktu widzenia każda choroba jest odpowiedzią na przeciążenie psychiczne z powodu stresu i braku zasobów do rozwiązania problemu.

Podczas konsultacji psychobiologii pomagam dotrzeć do emocji, które zaprogramowały chorobę i zrozumieć ją, co jest bezcenne  w procesie zdrowienia.

Konsultacja psychobiologiczna z klientem polega na rozmowie i  pracy z emocjami, drzewem genealogicznym, cyklami pamięciowymi i analizie okresu plan-cel. Ta indywidualna i pełna empatii praca z drugim człowiekiem pozwala uwolnić się od obciążeń, wprowadzić uważność i zmianę tak, by żyć w pełni Swoim życiem.

Przed pierwszą sesją otrzymasz kwestionariusz, który należy wypełnić i odesłać na adres biuro@delfin.opole.pl

To niesamowita podróż w głąb siebie, na którą serdecznie zapraszam.

Konsultacje psychobiologii prowadzi: Agnieszka Szajdewig

Cena w gabinecie lub online: ok. 60 min – 180 zł, ok. 90 min – 240 zł

Konsultacje odbywają się  gabinecie lub online. Spotkania online odbywają się poprzez Skype (Delfin Opole). W przypadku sesji online wymagana jest przedpłata kwoty 150 zł na konto: Delfin Bogdan Kurys 49 1140 2004 0000 3902 7823 9369, lub poprzez PayPal. Jeśli sesja trwa dłużej pozostałą kwotę należy uiścić przelewem po spotkaniu. Istnieje również opcja wpłaty PayPal, w tym celu należy wysłać adres email zarejestrowany w systemie PayPal.

Kontakt w celu rezerwacji wizyty:
Centrum Terapii Naturalnych Delfin Opole, tel. 510446196

Zapraszamy!

 

  • Informujemy, iż każdy terapeuta świadczący usługi w Centrum Terapii Naturalnych Delfin, wykonuje usługi we własnym imieniu i na własny rachunek. Opłaty pobierane są według cennika danego terapeuty lub prowadzącego spotkanie/zajęcia w zależności od
    rodzaju usługi. Klient za wykonaną usługę rozlicza się bezpośrednio z terapeutą.

    Prosimy o zapoznanie się z regulaminem obowiązującym w Centrum Terapii Naturalnych Delfin.

Aktualne informacje znajdziesz również na naszym profilu Facebook