Kurs Reiki I stopnia

Data/Czas
23 sierpnia 2024 - 24 sierpnia 2024
godz. 17:00 - 13:00

Kurs Reiki I stopnia

Zapraszamy na Kurs Reiki I stopnia. Starojapońskie słowo REIKI pochodzi z języka chińskiego i oznacza uniwersalną energię obecną w każdej ludzkiej duszy.

Terapia REIKI jest natomiast starożytną sztuką nakładania rąk, masażu, akupresury i pracy na meridianach. Terapia ta  pomaga uaktywniać i wyrównywać poziom i rozmieszczenie tejże energii.

Kurs I stopnia REIKI w systemie USUI jest odpowiedni dla wszystkich tych, którzy chcą się nauczyć tej wspaniałej sztuki uzdrawiania, aby móc pomagać sobie samym oraz bliskim.
Pozwala on utrzymać dobry stan zdrowia, a także redukować stres i jego skutki. Dzięki otwarciu się na tę uniwersalną energię, którą I TAK W SOBIE MACIE będziecie Państwo mogli wspomagać się przy wychodzeniu z najcięższych chorób, a także im przeciwdziałać.

Mistrz REIKI pomoże Wam w otwarciu się na tę energię, uaktywni jej swobodny przepływ oraz pomoże utrwalić cały proces, dzięki czemu umiejętność ta z Wami pozostanie na co dzień.

Najbliższe warsztaty prowadzi nasz terapeuta i Mistrz REIKI Andrzej Kubicki.

Termin kursu: 23.08-24.08.2024
Piątek 23.08.2024 godz. 17:00-20:00
Sobota 24.08.2024 godz. 9:00-13:00
Otrzymasz wiedzę, inicjację i dyplom
W trakcie kursu zapewniamy dostęp do wody/kawy, herbaty, przekąsek.
Cena kursu wynosi 500 zł. Ilość miejsc jest ograniczona, wymagane są zapisy.

Ilość miejsc ograniczona, wymagane są zapisy:

Kontakt w celu rezerwacji miejsca:
Centrum Terapii Naturalnych Delfin Opole, tel. 510446196

Zapraszamy!

 

  • Informujemy, iż każdy terapeuta świadczący usługi w Centrum Terapii Naturalnych Delfin, wykonuje usługi we własnym imieniu i na własny rachunek. Opłaty pobierane są według cennika danego terapeuty lub prowadzącego spotkanie/zajęcia w zależności od rodzaju usługi. Klient za wykonaną usługę rozlicza się bezpośrednio z terapeutą.
    Prosimy o zapoznanie się z regulaminem obowiązującym w Centrum Terapii Naturalnych Delfin.

Aktualne informacje znajdziesz również na naszym profilu Facebook

Inne kursy i warsztaty w naszym Centrum.