Magia i komunikowanie się z ciałem

Data/Czas
12 czerwca 2021
godz. 11:00 - 18:30

Miejsce - Delfin

Warsztaty: Magia i komunikowanie się z ciałem

Wiele jest informacji o tym jak wzmacniać ciało, jak pozbyć się traum w nim zatrzymanych, jak wreszcie je zmieniać i „nad nim pracować”… Wiele jest wkoło możliwości „pracy z ciałem” na poziomie fizycznym, często przekładającym się na nasz stan emocjonalny. Są metody, które największy nacisk kładą na ciało właśnie pokazujac, że jest jak zapisana karta naszych przeżyć i doświadczeń i że pracując „nad tą kartą” wszystko możemy zmienić.

Warto jednak wspomnieć o innych aspektach, elementach i perspektywie tego czym jeszcze jest ciało i co jest możliwe kiedy dopuścimy do siebie całą jego magię, mądrość i przede wszystkim świadomość. Co jeśli zmienić możesz najwięcej TY SAM zmieniając SWOJE PODEJŚCIE DO NIEGO I TO W JAKI SPOSÓB Z NIM JESTEŚ.
Czym zatem jest dla Ciebie ciało? Czym jest dla Ciebie…Twoje ciało? Czy Ty jesteś swoim ciałem, czy jesteś czymś odrębnym? Jak się z nim obchodzisz, czy w jakikolwiek sposób się do niego zwracasz? Ile stawiasz mu wymagań, ile narzucasz na nie punktów widzenia i osądów? Czy Twoje ciało bez problemu nadąża za Twoim sposobem życia, obciążeniami i stresami? Czy może daje Ci sygnały, które Ty ignorujesz, bo…przecież to tylko ciało…?

A jeśli ono jest najcenniejszym darem, jaki dostaliśmy żyjąc na tej planecie? A jeśli przyszedłeś tu doświadczyć tego jak to jest mieć ciało? Jeśli jest jedynym elementem łączącym nas z tym wymiarem rzeczywistości?

Jakie są możliwości, żeby mieć więcej lekkości, zdrowia, radości i możliwości z własnym ciałem? Jakby to było, gdybyś pozwolił sobie dostrzec przecudną magię i przestrzeń ciała, gdybyś skomunikował się z nim energetycznie i uhonorował jego istnienie?

Co byś powiedział na to, że ciało będące energią, zbudowane z molekuł i przestrzeni pomiędzy nimi ma swoją własną świadomość? Żyjąc w przyzwoleniu i komunii z nim możesz stać się bardziej świadomy wszystkiego, co cię otacza. Dzięki całkowicie innemu spojrzeniu na ten fenomenalny, sensoryczny organ będziesz mógł całkowicie zmienić podejście do prostych czynności, które dotyczą ciała. Pozwoli Ci to z zupełnie innej przestrzeni wybierać wszystko, co ciała dotyczy; przykładowo jedzenie lub ubrania oraz dokonywać świadomych wyborów podczas kupowania przeróżnych rzeczy służących ciału. Staniesz się z nim dużo bardziej obecny i będziesz mógł zaprosić do swojego życia cały jego potencjał. Otrzymasz narzędzia, dzięki którym już nigdy nie pogwałcisz własnego ciała.

Jest to zaproszenie dla tych, którzy chcieliby się otworzyć na magię i dar jakim jest ciało w tej rzeczywistości.

Istnieje możliwość dołączenia on-line!
Inwestycja 595PLN
Kiedy? 12.06 o godz. 11.00
Gdzie? Centrum Terapii Naturalnych Delfin w Opolu.
Prowadząca: Dorota Wysocka
Zgłoszenia uczestnictwa
Tel. 510 446 196

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...