Masaże w Delfin Opole

Data/Czas
18 września 2023 - 22 września 2023
godz. 10:00 - 19:00

Masaże w Centrum Terapii Naturalnych Delfin Opole.

Masaż, umiejętnie zastosowany w sposób dość skuteczny uzupełnia, a niekiedy nawet zastępuje leczenie farmakologiczne.

Czym jest? Masaż to zespół zabiegów manualnych, działających w sposób mechaniczny, przez powierzchnię ciała na: skórę, tkankę podskórną, mięśnie, torebki i wiązadła stawowe i niektóre narządy wewnętrzne, wywołując w organizmie człowieka m.in.: usprawnienie krążenia krwi, natlenienie, poprawia elastyczność tkanek, usuwa toksyny; wzmaga przemianę materii, ujędrnia skórę, mięśnie, zwiększa wytrzymałość układu ruchowego, dobroczynnie wpływa na układ limfatyczny i nerwowy czego efektem końcowym jest wyciszenie i relaks.

W Centrum Terapii Naturalnych Delfin Opole oferujemy następujące masaże:

Masaż klasyczny(pleców)

Nie tylko pozwala złagodzić skutki stresu oraz napięcia nerwowego ale stymuluje również pracę układu limfatycznego i krwionośnego. Jednocześnie wspomaga układ nerwowy, a dodatkowo poprawia przemianę materii, mobilność stawów oraz dobrze działa na mięśnie. Poleca się osobom, które cierpią na schorzenia kręgosłupa i różnego rodzaju bóle.

Cena: 30 min –  70 zł, 55 min – 120zł.

Masaż relaksacyjny

Ma przede wszystkim służyć wyciszeniu, a także zdjęciu stresów dnia codziennego i co nie mniej ważne uspokojeniu myśli. Dlatego masaż ten poleca się osobom zmęczonym, które nie potrafią bądź nie mają czasu się zrelaksować. Masaż całościowy.

Cena 55 min – 120 zł

Masaż antystresowy

Daje wszechstronne korzyści, stymuluje siły witalne, a także przynosi głębokie odprężenie fizyczne. W masażu antystresowym głównie skupiamy się na głowie oraz twarzy i szyi. Większość punktów stymulowanych w tym masażu pokrywa się z przebiegiem meridianów energetycznych opisywanych w medycynie chińskiej. Niweluje stres.

Cena: 55 min- 120 zł

Chiński masaż Tui Na

Masaż ten oddziałuje na cały układ kostno-mięśniowy oraz narządy wewnętrzne. Jego głównym celem jest jednak przywrócenie harmonijnego przepływu energii w kanałach energetycznych organizmu. Masaż obejmuje całe ciało (szyja, barki, ręce, nogi, plecy, głowa i twarz), jednak skierowany jest głównie na kręgosłup, czyli „drzewo życia”, a także miejsca szczególnie sprawiające problemy. Do zabiegu  zaleca się luźne ubranie, dres lub legginsy, koszulka bawełniana. Masaż obejmuje również twarz, dlatego zaleca się zmycie makijażu przed zabiegiem.

Cena ok. 60 min. 100 zł

Masaż stóp – akupresura

Jest to metoda leczniczego masażu stóp, w którym stymulowane są określone punkty, odpowiadające poszczególnym narządom i organom naszego ciała. Dlatego masaż ten pomaga w obniżeniu stresu i napięcia nerwowego, ponadto poprawia krążenie krwi i wspomaga odblokowanie impulsów nerwowych. Pomaga także w naturalnym przywracaniu zdrowia.

Cena 30 min- 70 zł .
Do 55 min. 120 zł.

Masaż Ma-uri polinezyjski

Zaletą tego masażu jest uwolnienie napięć z całego ciała.  Masaż wykonywany jest mięśniami przedramion przy użyciu ciepłego olejku, a w tle słychać rytmy polinezyjskich melodii. Masaż Ma-uri pobudza układ limfatyczny i krwionośny, a także oczyszcza z toksyn i wspomaga przemianę materii. W związku z powyższym polecany jest przede wszystkim dla osób zestresowanych. Jest masażem całościowym.

Cena:
70 min – 150 zł.
90 min – 170 zł.

Masaż gorącymi kamieniami i stemplami karite

Masaż kamieniami jest zabiegiem odprężającym i rozgrzewającym ciało, ponadto łagodzi napięcie mięśni i wspomaga ich regenerację. Skóra po masażu jest lepiej ukrwiona, dotleniona i odżywiona, dlatego po masażu jesteśmy odprężeni i zrelaksowani. Masaż gorącymi kamieniami szczególnie polecany jest w okresie jesienno-zimowym.

Cena:
(plecy) 40 min- 120 zł .
(plecy, szyja, stopy) 60 min. 150 zł.

 

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin   tel. 510 446 196

Zapraszamy

 

Aktualne informacje znajdziesz również na naszym profilu Facebook