Masaże w Delfin Opole

Data/Czas
8 lipca 2024 - 12 lipca 2024
godz. 10:00 - 19:00

Masaże w Centrum Terapii Naturalnych Delfin Opole.

Masaż, umiejętnie zastosowany w sposób dość skuteczny uzupełnia, a niekiedy nawet zastępuje leczenie farmakologiczne.

Czym jest? Masaż to zespół zabiegów manualnych, działających w sposób mechaniczny, przez powierzchnię ciała na: skórę, tkankę podskórną, mięśnie, torebki i wiązadła stawowe i niektóre narządy wewnętrzne, wywołując w organizmie człowieka m.in.: usprawnienie krążenia krwi, natlenienie, poprawia elastyczność tkanek, usuwa toksyny; wzmaga przemianę materii, ujędrnia skórę, mięśnie, zwiększa wytrzymałość układu ruchowego, dobroczynnie wpływa na układ limfatyczny i nerwowy czego efektem końcowym jest wyciszenie i relaks.

W Centrum Terapii Naturalnych Delfin Opole oferujemy następujące masaże:

Masaż klasyczny(pleców)

Nie tylko pozwala złagodzić skutki stresu oraz napięcia nerwowego ale stymuluje również pracę układu limfatycznego i krwionośnego. Jednocześnie wspomaga układ nerwowy, a dodatkowo poprawia przemianę materii, mobilność stawów oraz dobrze działa na mięśnie. Poleca się osobom, które cierpią na schorzenia kręgosłupa i różnego rodzaju bóle.

Cena: ok. 30 min –  80 zł, 55 min – 140 zł

Masaż relaksacyjny

Ma przede wszystkim służyć wyciszeniu, a także zdjęciu stresów dnia codziennego i co nie mniej ważne uspokojeniu myśli. Dlatego masaż ten poleca się osobom zmęczonym, które nie potrafią bądź nie mają czasu się zrelaksować. Masaż całościowy.

Cena: ok. 55 min – 140 zł

Chiński masaż Tui Na

Masaż ten oddziałuje na cały układ kostno-mięśniowy oraz narządy wewnętrzne. Jego głównym celem jest jednak przywrócenie harmonijnego przepływu energii w kanałach energetycznych organizmu. Masaż obejmuje całe ciało (szyja, barki, ręce, nogi, plecy, głowa i twarz), jednak skierowany jest głównie na kręgosłup, czyli „drzewo życia”, a także miejsca szczególnie sprawiające problemy. Do zabiegu  zaleca się luźne ubranie, dres lub legginsy, koszulka bawełniana. Masaż obejmuje również twarz, dlatego zaleca się zmycie makijażu przed zabiegiem.

Cena: ok. 80 min – 130 zł

Masaż SHIATSU

Masaż Shiatsu to holistyczna, japońska metoda terapeutyczna, która polega na precyzyjnych uciskach kciukiem, dłońmi lub łokciem w określonych punktach na ciele, zwanych tsubo. Podczas sesji masażu Shiatsu terapeuta starannie bada ciało klienta, aby zidentyfikować obszary napięcia, blokady energetyczne i dysfunkcje. Następnie stosuje odpowiednie techniki masażu, aby złagodzić napięcie mięśniowe, poprawić przepływ energii i zwiększyć uczucie relaksu i równowagi. Do zabiegu zaleca się luźne ubranie, dres lub legginsy, koszulka bawełniana. Masaż obejmuje również twarz, dlatego zaleca się zmycie makijażu przed zabiegiem.

Cena: ok. 80 min – 130 zł

Masaż antystresowy

Daje wszechstronne korzyści, stymuluje siły witalne, a także przynosi głębokie odprężenie fizyczne. W masażu antystresowym głównie skupiamy się na głowie oraz twarzy i szyi. Większość punktów stymulowanych w tym masażu pokrywa się z przebiegiem meridianów energetycznych opisywanych w medycynie chińskiej. Niweluje stres.

Cena: 55 min – 140 zł

Masaż stóp – akupresura

Jest to metoda leczniczego masażu stóp, w którym stymulowane są określone punkty, odpowiadające poszczególnym narządom i organom naszego ciała. Dlatego masaż ten pomaga w obniżeniu stresu i napięcia nerwowego, ponadto poprawia krążenie krwi i wspomaga odblokowanie impulsów nerwowych. Pomaga także w naturalnym przywracaniu zdrowia.

Cena: ok. 30 min – 80 zł, ok. 55 min – 140 zł.

Masaż Ma-uri polinezyjski

Zaletą tego masażu jest uwolnienie napięć z całego ciała.  Masaż wykonywany jest mięśniami przedramion przy użyciu ciepłego olejku, a w tle słychać rytmy polinezyjskich melodii. Masaż Ma-uri pobudza układ limfatyczny i krwionośny, a także oczyszcza z toksyn i wspomaga przemianę materii. W związku z powyższym polecany jest przede wszystkim dla osób zestresowanych. Jest masażem całościowym.

Cena: ok. 70 min – 170 zł, ok. 90 min – 190 zł

Masaż gorącymi kamieniami i stemplami karite

Masaż kamieniami jest zabiegiem odprężającym i rozgrzewającym ciało, ponadto łagodzi napięcie mięśni i wspomaga ich regenerację. Skóra po masażu jest lepiej ukrwiona, dotleniona i odżywiona, dlatego po masażu jesteśmy odprężeni i zrelaksowani. Masaż gorącymi kamieniami szczególnie polecany jest w okresie jesienno-zimowym.

Cena: plecy ok. 40 min – 140 zł, plecy, szyja, stopy ok. 60 min – 170 zł

 

Kontakt w celu rezerwacji wizyty:
Centrum Terapii Naturalnych Delfin Opole, tel. 510446196

Zapraszamy!

 

  • Informujemy, iż każdy terapeuta świadczący usługi w Centrum Terapii Naturalnych Delfin, wykonuje usługi we własnym imieniu i na własny rachunek. Opłaty pobierane są według cennika danego terapeuty lub prowadzącego spotkanie/zajęcia w zależności od rodzaju usługi. Klient za wykonaną usługę rozlicza się bezpośrednio z terapeutą.
    Prosimy o zapoznanie się z regulaminem obowiązującym w Centrum Terapii Naturalnych Delfin.

Aktualne informacje znajdziesz również na naszym profilu Facebook