Nastawianie kręgosłupa

Data/Czas
31 lipca 2024
godz. 11:00 - 17:30

Nastawianie kręgosłupa – terapeuta Andrzej Kubicki

nastawianie kręgosłupa delfin opole

Kręgosłup to otwarta księga, z której można wszystko wyczytać o stanie zdrowia danego człowieka. Ze stanu kręgów można sprawdzić unerwienie poszczególnych narządów, a przez zlikwidowanie blokad pobudzić każdy organ do prawidłowego funkcjonowania. Dolegliwości, bóle kręgosłupa (bóle krzyża) wynikają z różnych napięć oraz nacisków.

Problemy z kręgosłupem szyjnym są przyczyną bólów głowy, gardła, zatok, występują zawroty głowy, migreny. Kręgi szyjne odpowiadają również za zespół szyjno-barkowy, który objawia się drętwieniem kończyn górnych.

Skrzywienie lub źle ustawione kręgi piersiowe to zatykanie w klatce piersiowej z odczuwalnym kłuciem w okolicy serca włącznie. Kręgosłup piersiowy odpowiada również za żołądek, wątrobę, trzustkę.

Natomiast kręgosłup lędźwiowo-krzyżowy odpowiada za dolną część jamy brzusznej i nogi. Najczęstsze dolegliwości to rwy kulszowe, zapalenia korzonków, bóle nóg, choroby kobiece itd. Dolegliwości jakie zostały wymienione to najbardziej dokuczliwe problemy, z jakimi zjawiają się klienci. Nastawianie kręgosłupa i działanie bioenergii powoduje, że wiele dolegliwości znika bezpowrotnie.

Kręgosłup to podstawa naszego organizmu, należy dbać o niego przez całe życie. Dlatego też bardzo ważna jest profilaktyka i przestrzeganie pewnych zasad postępowania w trosce o prawidłowe funkcjonowanie kręgosłupa, tj. odpowiednie spanie, siedzenie, podnoszenie pewnych rzeczy itd. Ważne, żeby siedzieć prosto, nie półleżąc, nie siedzieć z podwiniętymi nogami. Są to jednak najczęściej popełniane błędy, szczególnie przez dziewczęta, a następstwem tego są krzywe kręgosłupy, bolesne i nieregularne miesiączki.

Terapeuta zajmujący się nastawianiem kręgosłupa:
Andrzej Kubicki

Cena: 140 zł

Kontakt w celu rezerwacji wizyty:
Centrum Terapii Naturalnych Delfin Opole, tel. 510446196

Zapraszamy!

 

  • Informujemy, iż każdy terapeuta świadczący usługi w Centrum Terapii Naturalnych Delfin, wykonuje usługi we własnym imieniu i na własny rachunek. Opłaty pobierane są według cennika danego terapeuty lub prowadzącego spotkanie/zajęcia w zależności od rodzaju usługi. Klient za wykonaną usługę rozlicza się bezpośrednio z terapeutą.
    Prosimy o zapoznanie się z regulaminem obowiązującym w Centrum Terapii Naturalnych Delfin.

Aktualne informacje znajdziesz również na naszym profilu Facebook