Nauka Odpornościowego zabiegu na ciało !!!

Data/Czas
13 czerwca 2021
godz. 12:00 - 16:00

Miejsce - Delfin

Zabieg na ciało MTVSS
Jest to jeden z najstarszych i najbardziej dynamicznych procesów uzdrawiająco-regenerujących na ciało. Przyczynia się do cofnięcia tego, co zostało zmienione w naszym ciele przez czasy, przestrzenie, rzeczywistości i wymiary i pomaga cofnąć wiele dysfunkcji w ciele.
Proces ten może mieć ogromny wpływ na nasz system immunologiczny, jego uaktywnienie i stymulację. Poznasz kilka różnych sposobów na wykonywanie zabiegu MTVSS na różnych organach, układach lub na całym ciele. Jest to niezwykle przydatne wtedy, kiedy chcesz zadziałać celowanie na jakiś konkretny układ lub narząd.
MTVSS – to bardzo delikatny zabieg o wielkiej mocy oddziaływania. Wymaga odpowiedniego, pozbawionego jakiegokolwiek nacisku dotyku we właściwych punktach na ciele. Odczuwany jest przez osobę przyjmującą jako coś głęboko relaksującego, tworzącego poczucie takiej przestrzeni w ciele, jaka zapewne nie była jej wcześniej znana i doświadczana.
Jest to fenomenalny proces dla wszystkich, którzy mają dosyć odczuwania chorób i słabości w ciele; dla tych, którzy zainteresowani są wzmocnieniem swojego ciała, a przede wszystkim swojego systemu immunologicznego. Mowa tu o wsparciu poprzez otrzymywanie energii zabiegu MTVSS oraz energetycznej stymulacji organizmu, a nie o wsparciu farmakologicznym. Jest to również zaproszenie dla tych, którzy chcą szybciej i łatwiej wychodzić z problemów zdrowotnych, wracać do zdrowia po operacjach lub agresywnych terapiach, lżej przechodzić ciężki wysiłek fizyczny, czy też efektywniej wykonywać ćwiczenia fizyczne.
Kiedy? niedziela 13.06. godz.12.00-16.00
Inwestycja: 450 zł
Gdzie? Centrum Terapii Naturalnych Delfin w Opolu
Prowadząca: Dorota Doris Wysocka Certyfikowany Facylitator Energetycznych Procesów na Ciało
Zapisy: tel. 510 446 196

 

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...