NOWY Energetyczny Facelift-nauka zabiegu

Data/Czas
27 listopada 2021
godz. 11:00 - 19:00

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „esyou DORO access Wydobądź UŚMIECH spod skóry... Nowy Energetyczny Facelift zaprasza Dorota Doris Wysocka life, energy & body coach certyfikowany facylitator AC”

NOWY Energetyczny Facelift-nauka zabiegu

Przypomnij sobie poranne spotkania z samym sobą w lustrze…wielu z nas niemalże z automatu osądza tam siebie i swój wygląd zamiast życzliwie się z sobą przywitać. Przeszkadzają nam zagniecenia, bruzdy, zmarszczki, blizny, czy nierówności w kolorycie skóry. Każdy z nas chciałby przecież wyglądać lepiej, promienniej i młodziej.

Proces energetyczny Access FACELIFT służy wywołaniu w całym Twoim ciele generatywnych energii młodości. Różnorodność energii (wpływających fenomenalnie na nasze ciało), które są przywoływane w trakcie tego procesu jest ogromna (poznasz je na warsztatach). To właśnie dzięki temu zabieg ten działać może odmładzająco i regenerująco na komórki całego ciała, może zmniejszać objawy starzenia, przywracać blask twarzy, wygładzać i rozjaśniać skórę również trądzikową i działać. Dodatkowym zaproszeniem niech będzie fakt, iż jest on cudownie relaksujący i odprężający.

Zabieg ten może wykonywać każdy-każdemu bez względu na wiek, płeć i wygląd. Nie ma tu żadnych wymagań, co do wcześniejszego przygotowania, czy umiejętności, o ile zaznajomisz się z techniką zabiegu i będziesz ja prawidłowo stosował. Jest to fenomenalny zabieg nie tylko bezinwazyjnie poprawiający nasz wygląd i samopoczucie, ale również zapraszający więcej przestrzeni, spokoju i możliwości do naszego ciała i życia. Uczysz się go raz i znasz na całe życie.
Jest to zaproszenie dla tych, którzy wbrew projekcjom tej rzeczywistości dotyczącym nieuchronnych zestarzeń i kategoryzacji wiekiem chcą zaprosić do swojego ciała inne możliwości.

Po warsztacie otrzymasz certyfikat uprawniający do wykonywania tego zabiegu w dowolnym gabinecie oraz wszystkie materiały szkoleniowe – wydrukowane oraz audio.

Konieczne wcześniejsze zgłoszenia:
Centrum Terapii Naturalnej Delfin, tel. kom. 510 446 196; biuro@delfin.opole.pl

INWESTYCJA: 1300 PLN osoby uczestniczące 1szy raz, osoby powtarzające oraz młodzież 16-18 lat 50% ceny, dzieci bezpłatnie jeśli uczestniczą w klasie w towarzystwie osoby dorosłej

Prowadzenie:
Dorota Doris Wysocka
LIFE, ENERGY & BODY COACH
www.accessyou.pl
Certyfikowany Life Coach ICC
Certyfikowany Facylitator Access Consciousness®
Certyfikowany Facylitator Energetycznej Pracy z Ciałem
Certyfikowany Facylitator Access Facelift
Certyfikowany Facylitator Energetycznych Zabiegów na Ciało
Certyfikowany Coach Związków i Relacji

Zapraszamy