Sesja Access Bars

Data/Czas
25 września 2023 - 29 września 2023
godz. 10:00 - 17:00

Miejsce - Delfin

Sesja Access Bars to zabieg, który stoi na pograniczu niekonwencjonalnej medycyny, psychologii i duchowości.sesja access bars

Barsy to punkty na głowie, odpowiadające miejscom znanym z akupunktury, w których została zmagazynowana energia związana z naszymi przekonaniami, uprzedzeniami, osądami.

Punkty te odpowiadają za nasze przekonania życiowe na temat pieniędzy, zdrowia, starzenia się, kreatywności, seksualności, naszych nadziei i marzeń…

Przekonania te są jak programy komputerowe, wgrane nam przez naszych przodków, rodziców, bliskich, społeczeństwo, media. W tym funkcjonujemy.

Podczas sesji Access Bars, dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, a tym samym napięć nagromadzonych w mózgu. W związku z tym, napięcia te ściśle wpływają na ograniczające nas przekonania i emocje, zapisane w naszej pamięci komórkowej.

Kiedy napięcia te rozładujemy, zyskujemy więcej przestrzeni i czujemy się bardziej obecni w naszym życiu, a dzięki temu otwieramy się na pojawiające się nowe możliwości.

Odkrywamy w sobie moc sprawczą, która pozwala nam samodzielnie kreować swoje życie, poprzez stawianie sobie pytań, czego pragniemy, co jest dla nas dobre. Ostatecznie okazuje się, że jest to możliwe i łatwe.

Podczas zabiegu następuje konkretny efekt w ciele i emocjach, poprawia się kondycja fizyczna i duchowa.

Co daje sesja Access Bars?

  • głęboki relaks i spokój,
  • redukcję stresu i natłoku myśli,
  • harmonizują półkule mózgowe,
  • pomoc w bezsenności, depresji, nerwicy,
  • wzrost pewności siebie i radości życia,
  • zmniejszenie poziomu lęków,
  • otwarcie na nowe możliwości życiowe,

Procesy, które zachodzą w mózgu podczas sesji Bars, zostały także potwierdzone naukowo. Proces Bars otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych (National Certyfication Board for Therapeutic Massage and Bodywork).

Czas trwania sesji Access Bars 70-90 min.
Cena sesji: 180 zł

Sesje Access Bars masaż głowy prowadzi:
Agnieszka Szajdewig praktyk metody Access Bars

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin, tel. 510-446-196

Zapraszamy

Aktualne informacje znajdziesz również na naszym profilu Facebook