Świadomi rodzice- świadome dzieci

Data/Czas
25 października 2020
godz. 11:00 - 17:30

Miejsce - Delfin

ŚWIADOMI RODZICE – ŚWIADOME DZIECI
Czy pamiętasz kim i czym byłeś jako dziecko, małe, większe lub nastoletnie? Jak odbierałeś świat, jak na niego patrzyłeś, co cię dziwiło, co przerażało, a co śmieszyło? Czy pamiętasz jak Cię wychowywano i jak powoli „dostosowywałeś się” do świata dorosłych głęboko chowając to, kim naprawdę jesteś?

A dzisiaj… kim i czym jesteś; kim jako osoba dorosła, a kim jako rodzic? Czy przypominasz sobie moment kiedy wszedłeś w tę rolę i jakie wtedy miałeś o niej wyobrażenia? Czy uświadamiasz sobie skąd tak naprawdę czerpiesz wzorce jak postępować? Czy zadałeś sobie kiedyś pytanie ile w tym prawdziwego Ciebie, a ile mimowolnego naśladowania swoich rodziców lub – wręcz przeciwnie – ile w tym zaprzeczania im?

Jak zatem wychowujesz swoje dziecko i co to w ogóle znaczy? Ile w tym wypełniania roli społecznej, a ile prawdziwej obecności z Istnieniem, jakim jest Twoje dziecko i z całym jego potencjałem? Czy i ile dajesz mu wyboru? Ile Tobie dano wyborów, kiedy Ty byłeś dzieckiem i ile jeszcze w ogóle tego dziecka w Tobie?

Czy chciałbyś mieć lepszy kontakt ze swoimi dziećmi, dostać się do ich świata, zaprosić ich do swojego…? Czy chciałbyś dać swoim dzieciom taką przestrzeń, która pozwoliłaby im na rozwinięcie ich prawdziwego potencjału? Jakby to było, gdybyśmy nie zaszczepiali im ograniczeń, ale pozwalali na własne wybory i zachęcili do świadomego wzięcia odpowiedzialności za swoje życie.

Zapraszam na zupełnie inną perspektywę rodzicielską, w której mniej jest przymusów, obligacji i obowiązków, a więcej wyborów, możliwości i …zabawy!

Kiedy? niedziela 25.10 godz 11.00- 17.30
czas trwania: 6,5 h
inwestycja: 485 PLN
Gdzie? Centrum Terapii Naturalnych Delfin w Opolu
Wymagane zapisy: te. 510 446 196 biuro@delfin.opole.pl

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...