Warsztat medytacyjny – zrozumieć siebie

Data/Czas
31 października 2020
godz. 10:00 - 18:30

Miejsce - Delfin

Czym jest medytacja? Spotkaniem z nieuwarunkowaną świadomością, spotkaniem z istnieniem w Tobie.
Odzyskaj wewnętrzną równowagę, harmonię i spokój.
Warsztat pogłębiający kontakt ze sobą, pozwalający na zrozumienie siebie jako istoty energetycznej i wielowymiarowej.
W programie:
– wprowadzenie do medytacji: medytacja w różnych koncepcjach, różne formy medytacji,
– pogłębienie kontaktu ze swoim ciałem,
– techniki uwalniające napięcia emocjonalne i stres
– zrozumienie zasad energetyki i wielowymiarowości istoty ludzkiej (struktura pola energetycznego człowieka, zbiorowe pola energetyczne)
– rozwój świadomości
– obudzenie w sobie potencjału do kreacji swojego życia w głębokim połączeniu ze sobą
– skuteczna wizualizacja i afirmacja
– panel dyskusyjny
O MNIE:
Naszym naturalnym stanem jest zdrowie ciała, umysłu i ducha. Tylko działania holistyczne mogą zapewnić pełnię harmonii, zdrowia, szczęścia i obfitości.
Nazywam się Aleksandra Langiewicz, jestem terapeutką holistyczną i nauczycielką medytacji. Jestem certyfikowaną terapeutką Reiki, terapeutką thetahealing, w trakcie kształcenia w zawodzie naturoterapeuty. Fascynuje mnie złożoność, a zarazem prostota istnienia.
Moją misją jest rozbudzenie w spotkanym człowieku iskry świadomości tego kim jest. Tak, aby stawiał samodzielne kroki ku sobie, odszukał swoją prawdę, swoją mądrość i moc.
Kieruje mną przede wszystkim moja intuicja i głębokie połączenie z samą sobą, zaufanie do wyższego prowadzenia, otwartość na informację i drugiego człowieka.
Na warsztacie podzielę się wiedzą łączącą różne koncepcje wschodnie – indyjską, chińską, buddyjską, a także hawajską i europejskie koncepcje terapeutyczne.
INWESTYCJA: 350zł
Zgłoś się do 06.10 i skorzystaj z promocyjnej ceny 315 zł
KIEDY?: 31.10.20 sobota godz. 10.00-18.00
(przerwa obiadowa 13.00 – 14.00)
GDZIE: Delfin Centrum Terapii Naturalnych, Opole, Piotrowska 1
WAŻNE! Istnieje możliwość wpłacenia zadatku w wysokości 150 na konto bankowe, z dopłatą na miejscu w tym celu proszę o zgłoszenie mailowe, w odpowiedzi dostaną Państwo dane do przelewu. (e-mail: aleksandra.langiewicz@gmail.com)
Liczba miejsc ograniczona.

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...