Enhke Choijo

Data/Czas
7 sierpnia 2024
godz. 12:00 - 17:00

Enhke Choijo irydolog, lekarz medycyny wschodniejIrydolog Ehnke Choijo Delfin Opole

Enhke Choijo ukończyła studia na Mongolskiej Akademii Nauk Medycznych. Jej specjalizacja to tradycyjna medycyna wschodnia i akupunktura. W swojej praktyce lekarskiej łączy medycynę konwencjonalną z wiedzą tradycyjnej medycyny wschodniej. W Polsce praktykuje od 2003 roku.

Pani Enhke Choijo zaleca wizytę w gabinecie irydologicznym, jeśli wykonaliśmy szereg kosztownych badań, które nie przyniosły odpowiedzi na pytanie co nam dolega, bądź chcemy sprawdzić czy obciążenia genetyczne dotyczą również nas.

Irydologia jest skuteczną metodą, gdy chcemy zadbać o siebie i cieszyć się dobrym zdrowiem przez wiele lat, – zajmuje się oceną stanu zdrowia na podstawie wyglądu tęczówki oka, – umożliwia kompleksową ocenę stanu zdrowia oraz ocenę wydolności układów i narządów wewnętrznych.

Dzięki irydologii możesz: – określić predyspozycje genetyczne do osłabienia pracy określonych narządów wewnętrznych i zachorowania na poszczególne choroby, – zobaczyć zmiany świadczące o rozwijającej się chorobie, której fizycznych oznak jeszcze nie odczuwasz (tak jest w przypadku np. miażdżycy i wysokiego cholesterolu), – zaobserwować zmiany wskazujące na zawał serca, udar mózgu czy chorobę nowotworową, – zlokalizować narząd, w którym rozwija się stan zapalny, co nie zawsze jest oczywiste i może być trudne do zdiagnozowania w klasycznych badaniach.

Wizyta u pani Enhke Choijo obejmuje wywiad oraz badanie irydologiczne, czyli ocenę stanu zdrowia na podstawie badania tęczówki oka. Klient ma możliwość lecz nie musi stosować medykamentów polecanych przez terapeutę (dodatkowo płatne). W przypadku potrzeby stosowania leków lub zlecenia dalszych badań zalecamy konsultację ze swoim lekarzem.

Cena wizyty (20-30min): 60 zł.

Kontakt w celu rezerwacji wizyty:
Centrum Terapii Naturalnych Delfin Opole, tel. 510446196

Zapraszamy!

 

  • Informujemy, iż każdy terapeuta świadczący usługi w Centrum Terapii Naturalnych Delfin, wykonuje usługi we własnym imieniu i na własny rachunek. Opłaty pobierane są według cennika danego terapeuty lub prowadzącego spotkanie/zajęcia w zależności od rodzaju usługi. Klient za wykonaną usługę rozlicza się bezpośrednio z terapeutą.
    Prosimy o zapoznanie się z regulaminem obowiązującym w Centrum Terapii Naturalnych Delfin.

Aktualne informacje znajdziesz również na naszym profilu Facebook

 

Irydologia Delfin Opole