Irydologia

Irydologia zajmuje się diagnozowaniem stanu zdrowia na podstawie wyglądu tęczówki oka. Umożliwia kompleksową ocenę stanu zdrowia oraz ocenę wydolności układów i narządów wewnętrznych.

Dzięki irydologii można:
– określić predyspozycje genetyczne do osłabienia pracy określonych narządów wewnętrznych i zachorowania na poszczególne choroby,
– zobaczyć zmiany świadczące o rozwijającej się chorobie, której fizycznych oznak jeszcze się nie odczuwa (tak jest w przypadku np. wysokiego cholesterolu i miażdżycy)
– zaobserwować zmiany wskazujące na zawał serca, udar mózgu czy chorobę nowotworową,
– zlokalizować narząd, w którym rozwija się stan zapalny, co nie zawsze jest oczywiste i może być trudne do zdiagnozowania w klasycznych badaniach.

Enhke-Choijo

Enhke-Choijo, irydolog, lekarz internista

Pani Enkhe Choijo zaleca wizytę w gabinecie irydologicznym, jeśli chcemy zadbać o siebie i cieszyć się dobrym zdrowiem przez wiele lat lub jeśli wykonaliśmy szereg kosztownych badań, a mimo to nadal nie wiemy, co nam dolega.  Przydatna jest również, gdy chcemy sprawdzić, czy obciążenia genetyczne dotyczą również nas.

Cena: 50 zł

Wizyta obejmuje badanie irydologiczne, czyli ocenę stanu zdrowia na podstawie badania tęczówki oka oraz wywiad z pacjentem. Po rozmowie z pacjentem możliwość podjęcia leczenia indywidualnie dobranymi ziołami (dodatkowo płatne).

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin   📱510 446 196

Zapraszamy