Paweł Szulc

Data/Czas
10 października 2022 - 11 października 2022
godz. 09:00 - 19:00

Paweł Szulc – terapeuta, od 18 lat w medycynie naturalnej, od 8 lat w pracy z Vega Testem, konsultacje Recall Healing, Totalnej Biologii

Paweł Szulc Delfin Opole Vega testVEGA TEST (biorezonans) wykrywa dolegliwości wobec których medycyna akademicka nie może postawić jednoznacznej diagnozy i odszukać przyczyny choroby ( np. bóle głowy, stan przewlekłego zmęczenia).

Podczas terapii tego typu nie doprowadza się do organizmu prądu. Elektrody które pacjent trzyma w reku pełnią funkcję anteny.

W terapii wykorzystuje się charakterystyczne, tylko dla danego człowieka, jego własne drgania elektromagnetyczne (biosygnały) istniejące w jego organizmie i wokół niego.

Ponieważ wibracje własne organizmu mają naturę elektromagnetyczną można je wychwycić i przetworzyć dzięki, nowoczesnej elektronice, w drgania terapeutyczne.

Zalety VEGA TESTU

Bezkonkurencyjna metoda pod względem bezpieczeństwa i wygody dla pacjenta. Nie wywołuje napromieniowania, jest całkowicie bezpieczna i doskonale tolerowana nawet przez trzyletnie dzieci.

Informoterapia może być stosowana równolegle z innymi metodami leczenia – homeopatią, fitoterapią – wzmacniając ich działanie. Uwidocznia obecności nośników infekcji tj. wirusy, bakterie, grzyby, pasożyty.
Wskazuje poziom obciążeń i toksyn w organizmie. Metoda jest bezbolesna i nie ma skutków ubocznych.

Trwa 1,5 do 2 godzin.

Diagnostyka VEGA TEST – wskazania:

Vega Test Paweł Szulc

 • zaburzenia odporności organizmu,
 • obciążenia: pasożyty, bakterie, wirusy, grzyby,
 • grzybica układu pokarmowego ( np. candida albicans),
 • obciążenia metalami ciężkimi oraz związkami chemicznymi,
 • schorzenia przewlekłe, choroby metaboliczne,
 • nadpobudliwości, przewlekłe infekcje dróg oddechowych,
 • opryszczki nawrotowe,
 • półpasiec,
 • bóle mięśni,
 • choroby reumatyczne (zwyrodnienia stawów, kręgosłupa, kończyn),
 • nadmierny apetyt.

Borelioza

Wykrywamy i usuwamy elektronicznie boreliozę, także formy utajnione, które są przenoszone przez komary, muchy, meszki, osy, pszczoły oraz wszystkie koinfekcje z nimi związane.

Skuteczność terapii usuwania 95%. Minimalny czas kuracji 40 dni – po tym czasie około 40% osób ma już efekt, który można potwierdzić badaniami konwencjonalnymi.

U pozostałych 60% osób potrzebny jest nieco dłuższy czas. Maksymalny czas kuracji to 3 miesiące do pół roku.

Diagnostykę oraz terapię prowadzi zawodowy akupunkturzysta terapii Vega Test oraz Voll – Paweł Szulc. Posiada oba certyfikaty – Państwowe Certyfikaty MEN honorowane w całej Europie.

Przeciwwskazania
Przeciwwskazaniem do badania VEGA TEST jest ciąża oraz rozrusznik serca.
Uwaga! W żadnym wypadku przed wykonaniem zabiegu nie można pić alkoholu, ani kawy.

VEGA TEST jest idealny zwłaszcza dla osób, które mają pewne dolegliwości, a których nie mogą się pozbyć, lub tradycyjnie leczone nie widzą poprawy. Polecany również dla osób, które kompleksowo i bezboleśnie chcą sprawdzić stan swojego organizmu.

 

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin, tel. 510-446-196

Paweł Szulc zaprasza również na konsultacje Recall Healing (Totalnej Biologii)

Zapraszamy

 

Aktualne informacje znajdziesz również na naszym profilu Facebook