Recall Healing

Data/Czas
12 grudnia 2022 - 13 grudnia 2022
godz. 09:00 - 19:00

Recall Healing – Uzdrawianie absolutne poprzez świadomość

Metoda ta zawiera wiedzę z zakresu Totalnej Biologii, biologicznego przeprogramowania, Germańskiej Nowej Medycyny. U jej podstaw leżą naukowe dowody na związek psychiki z ciałem.

Według Recall Healing:

Żródłem wszelkich dolegliwości fizycznych i życiowych problemów są nieuświadomione konflikty emocjonalne. Jeśli istnieją one w nieświadomości, mózg rozwiązuje je, przekazując w wybrane miejsce w ciele. Choroba jest dla niego rozwiązaniem problemu. Dzieje się tak dlatego, że ludzki mózg, mimo rozwoju człowieka, nadal skoncentrowany jest przede wszystkim na przetrwaniu i nie zajmuje się sprawami psychiki.

W uwalnianiu się od dawnych traum, urazów i stłumionych emocji mózg działa precyzyjnie niczym komputer. Dlatego specjaliści Recall Healing mogli opracować mapę całego ciała człowieka z jego chorobami i istniejącymi z nimi konfliktami.

Na czym polega terapia?

Praca z chorym polega na zadawaniu szeregu właściwych pytań, które pozwalają mu uświadomić sobie głęboko skrywane emocje i oparte na nich szkodliwe przekonania prowadzące do chorób i błędnych decyzji.

Już sama rozmowa, podczas której zostają ujawnione przyczyny konfliktu, i która otwiera stłumione uczucia, ma moc uzdrawiającą. Przyczyna, dla której mózg umiejscowił chorobę w ciele, zostaje rozpoznana, nie ma już więc powodu, żeby choroba wciąż istniała.

Recall Healing jest tak pomocne i skuteczne w uzdrawianiu dlatego, że najczęściej nie mamy świadomości własnych konfliktów psychicznych, a jeszcze mniej wiemy, co działo się przez 9 miesięcy przed naszym urodzeniem, w czasie ciąży matki czy w pierwszym roku życia. Metoda odwołuje się do tego czasu, nazywając go Projektem//Celem. Okres ten w sposób znaczący wpływa na stan zdrowia oraz koleje życia.

Program przechowywany w mózgu dotyczy nie tylko nas, ale również czterech pokoleń klanu rodzinnego wstecz. Schorzenia związane są z emocjonalnym urazem przodków, które odnawiają się zgodnie z cyklami czasu, pamięcią biologiczną komórek, historią rodziny.

Recall Healing dysponuje narzędziami, dzięki którym przyczyny choroby tracą destrukcyjną siłę. Terapeuta pomaga nazwać konflikt, który doprowadził do choroby, przyjąć związane z nim trudne uczucia, których do tej pory nie był świadomy, i potem to wszystko odrzucić. Istotne jest, żeby poczuć, że program naszego mózgu, niosący wzorce z przeszłości, nie jest naszym autorskim pomysłem na życie.

Tak naprawdę jesteśmy wolni od wszelkich schematów. Pozbędziemy się ich jednak dopiero wtedy, gdy je rozpoznamy. Recall Healing poprzez rozpoznanie pomaga unieszkodliwić wroga, który chowa się w nieświadomości. Rozpuszcza go w świetle uzdrawiającej świadomości.

Wypowiedź Gilberta Reanud z wywiadu udzielonego portalowi www.zwierciadlo.pl:

Dobrze jest przyjść na warsztaty Recall Healing, żeby zrozumieć sposób, w jaki choroby pojawiają się w naszym ciele. 60 proc. uzdrowień wynika z tego, że zrozumieliśmy dlaczego zachorowaliśmy.

Konwencjonalna medycyna uczy nas, że jesteśmy ofiarami chorób, które w jakiś tajemniczy sposób łapiemy. Recall Healing pokazuje, że to my wyrażamy chorobę i że jej przyczyną jest nierozwiązany konflikt, za którym stoi cierpienie. Dlatego musimy spowodować, żeby osoba przemówiła – wypowiedziała chociaż kilka słów. Wtedy zmienia się jej pozycja – nie jest już ofiarą choroby, lecz trzyma w ręku klucz do swego uzdrowienia.

Podczas warsztatów dzielimy się swoimi historiami i zawsze okazuje się, że są to nasze wspólne opowieści. Ludzie zaczynają sobie je przypominać, wzruszają się, płaczą, mają na ten temat sny. W ten sposób uczestniczymy w zbiorowej podświadomości, która nas uzdrawia. Mózg pod jej wpływem wyrzuca nagle z obszarów nieświadomości wszelkie informacje potrzebne do uzdrowienia.
Recall Healing przypomina trochę pracę dociekliwego detektywa? Tak! Trzeba tylko precyzyjnie ułożyć te wszystkie puzzle.”

Na jakie pytania pomoże Ci znaleźć odpowiedź Recall Healing?

– Czy choroba może być najlepszym rozwiązaniem mózgu, aby zaradzić istotnym problemom lub przetrwać?
– Dlaczego jestem chory i jak mogę przyspieszyć mój powrót do zdrowia?
– Jaki jest emocjonalny lub psychologiczny wstrząs odpowiedzialny za chorobę lub sposób zachowania?
– Jakie są możliwe rozwiązania sytuacji konfliktowych?
– Dlaczego powtarzam problemy?
– Co to jest pamięć komórkowa cyklu biologicznego?
– Jakie znaczenie ma okres Projekt/Cel w moim życiu?
– W jaki sposób pamięć życia wewnątrzmacicznego wpływa na życie dziecka?
– Przyczyny niektórych trudności w nauce?
– Co to jest pamięć międzypokoleniowa? Jakie są prawa biologiczne Recall Healing?

Terapię profesjonalnie przeprowadza Paweł Szulc.

Godzinna terapia kosztuje 200 zł
Dwugodzinna terapia: 300 zł

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin, tel. 510-446-196

Zapraszamy

 

Aktualne informacje znajdziesz również na naszym profilu Facebook