Vega Test

Data/Czas
13 stycznia 2020 - 14 stycznia 2020
godz. 11:00 - 17:00

Miejsce - Delfin

Vega Test – Medycyna XXI wieku – Systemowa Terapia BioInformacyjna

VEGA TEST – to unikalny zestaw aparatury diagnostycznej wykorzystującej spektrum drgań elektromagnetycznych, które są wysyłane przez poszczególne narządy i układy ciała i poprzez ich przetworzenie, w oparciu o bardzo zaawansowaną technologię urządzenia, ujawnia w trakcie jednego badania stan całego organizmu. Wykrywa pierwsze sygnały chorobowe niemożliwe do stwierdzenia USG, RTG, tomografia, które uwidaczniają zmianę już ukształtowaną.

Urządzenie wykrywa dolegliwości wobec których medycyna akademicka nie może postawić jednoznacznej diagnozy i odszukać przyczyny choroby ( np. bóle głowy, stan przewlekłego zmęczenia).

Podczas terapii tego typu nie doprowadza się do organizmu prądu. Elektrody które pacjent trzyma w reku pełnią funkcję anteny. Do samoregulacji w terapii wykorzystuje się charakterystyczne tylko dla danego człowieka, jego własne drgania elektromagnetyczne (biosygnały) istnieją w jego organizmie i wokół niego. Ponieważ wibracje własne organizmu mają naturę elektromagnetyczną można je wychwycić, przetworzyć dzięki nowoczesnej elektronice w drgania terapeutyczne.

Jakie zalety ma metoda VEGA TEST?

Bezkonkurencyjna metoda pod względem bezpieczeństwa i wygody dla pacjenta. Nie wywołuje napromieniowania, jest całkowicie bezpieczna i doskonale tolerowana nawet przez trzyletnie dzieci. Informoterapia może być stosowana równolegle z innymi metodami leczenia, homeopatią, fitoterapią, wzmacniając ich działanie. Uwidocznia obecności nośników infekcji tj. wirusy, bakterie, grzyby, pasożyty.

Wskazuje poziom obciążeń i toksyn w organizmie. Metoda jest bezbolesna i nie ma skutków ubocznych. Zabieg trwa 1,5 do 2 godzin.

Diagnostyka VEGA TEST – wskazania:

– zaburzenia odporności organizmu,
– obciążenia: pasożyty, bakterie, wirusy, grzyby,
– grzybica układu pokarmowego ( np. candida albicans),
– obciążenia metalami ciężkimi oraz związkami chemicznymi,
– schorzenia przewlekłe, choroby metaboliczne,
– nadpobudliwości, przewlekłe infekcje dróg oddechowych,
– opryszczki nawrotowe, półpasiec, bóle mięśni, choroby reumatyczne (zwyrodnienia stawów, kręgosłupa, kończyn), nadmierny apetyt.

Borelioza

Wykrywamy i usuwamy elektronicznie boreliozę, także formy utajnione, które są przenoszone przez komary, muchy, meszki, osy, pszczoły oraz wszystkie koinfekcje z nimi związane.

Skuteczność diagnostyki 99%  – trwa około 2 godziny i odbywa się na dwu urządzeniach – koszt 250 zł.
Skuteczność terapii usuwania 95%, minimalny czas kuracji 40 dni – po tym czasie około 40% osób ma już efekt, który można potwierdzić badaniami konwencjonalnymi.
U pozostałych 60% osób potrzebny jest nieco dłuższy czas. Maksymalny czas kuracji to 3 miesiące do pół roku.

Diagnostykę oraz terapię boreliozy prowadzi zawodowy akupunkturzysta terapii Vega Test oraz Voll – Paweł Szulc. Posiada oba certyfikaty – Państwowe Certyfikaty MEN honorowane w całej Europie.

vega test delfin opole

Diagnostyka Vega Test – ośrodek Delfin w Opolu

Przeciwwskazaniem do badania VEGA TEST jest ciąża oraz rozrusznik serca.

Uwaga!
W żadnym wypadku przed wykonaniem zabiegu nie można pić alkoholu ani kawy.

VEGA TEST jest idealny zwłaszcza dla osób mających pewne dolegliwości, których nie mogą się pozbyć lub tradycyjnie leczonych osób, które nie widzą poprawy, jak również dla osób, chcących kompleksowo i bezboleśnie sprawdzić stan swojego organizmu.
Vega Test prowadzi Paweł Szulc

Vega test cena:
Diagnostyka i omówienie z wyjaśnieniem 150 zł (czas do 1 godz.)
Diagnostyka i omówienie z wyjaśnieniem 200 zł (czas do 1,5 godz.)
Program – dobór terapii do usuwania patogenów 50 zł
Terapia usuwania patogenów do 45 min. – 60 zł

Na życzenie dodatkowa diagnoza: zakwaszenia, poziomu stresu, zanieczyszczeń układu limfatycznego, obciążeń chemicznych, zaburzeń układu hormonalnego wraz z omówieniem jeśli jest potrzeba 50 zł

Przyjmuje: 13-14 stycznia 2020, godz. 11:00
Zapraszamy

Kontakt: ☎ 77 456 58 43    lub 📱698 36 16 50   lub przez formularz poniżej

Zapisy telefonicznie (077 456-58-43 w godz. 10-17)
lub poprzez poniższy formularz:

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...